Тема: «Склад числа 10. Розпізнавання геометричних фігур. Складання і запис прикладів на додавання»
МЕТА: Закріпити знання складу числа 10, вміння розрізняти геометричні фігури, розвивати вміння складати і записувати приклади на додавання в межах 10, розвивати логічне мислення, увагу, уяву, комунікативну компетентність, виховувати доброзичливість, вміння вчасно прийти на допомогу.
ТИП УРОКУ: закріплення нового матеріалу
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
Тема: Усне додавання виду 38 + 52. Розв’язування задач на зустрічний рух.
Мета: ознайомити учнів з додаванням виду 38 + 52; дати уявлення про задачі на зустрічний рух; формувати уміння розв’язувати задачі на дві дії;розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу, уяву, зв’язне мовлення;виховувати любов до природи, старанність.
Обладнання:
Тип уроку:комбінований
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
Мета: розглянути різні випадки складу числа 10; формувати навички, складання і розв'язування прикладів на додавання на основі знання складу числа 10; закріплювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, кмітливість; виховувати любов до математики.
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
У початковій школі поняття функції й відповідна термінологія не вивчаються, але ідея функціональної залежності наскрізна пронизує курс математики. Розуміння того, що процеси і явища реальності є мінливими й взаємозалежними, становить основу наукового світогляду.
Досвідом роботи, спрямованої на формування початкових уявлень молодших школярів про функцію та її властивості, пропедевтичне розкриття функціональної залежності між взаємопов'язаними величинами, результатом арифметичних дій та значеннями компонентів ділиться автор статті.
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
Тема: Складання і розвязання виразів на додавання.
Послідовність чисел у межах 9. Розпізнаваннямногокутників.
Мета: закріпити вміння складати і обчислювати вирази на додавання;
вправляти в написанні цифр,лічбі в межах 9,порівнянні чисел,
розпізнаванні многокутників;
розвивати спостережливість,зоровупамять,кмітливість;
виховувати любов до предмета,пізнавальний інтерес.
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
Мета: вчити креслити малюнки одним розчерком, розв’язувати геометричні задачі на взаємне розташування предметів, ділити фігури на частини за вказаним правилом, розвивати просторову уяву та окомір.
Обладнання: посібник «Планета міркувань», 4-й клас, стрічка завдовжки 3 м, аркуші паперу, кольорові олівці, дерев'яні палички.
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
НАМ МІРИ ЧАСУ - І ХВИЛИНИ, І РОКИ - ПРО СЛАВНИХ НАГАДАЮТЬ ЗЕМЛЯКІВ
Урок математики у 4-му класі
Тема. Одиниці вимірювання часу. Розв’язування задач на обчислення тривалості події.
Мета. Систематизувати уявлення учнів про одиниці вимірювання часу та відношення між ними. Навчити перетворювати дані одиниці вимірювання в інші. Вдосконалювати обчислювальні навички. Вчити розв’язувати задачі на відношення. Закріпити уявлення про Сонячну систему. Розвивати творче та логічне мислення, уяву, математичне мовлення, пізнавальну активність дітей. Виховувати бережливе ставлення до часу, повагу до людей інтелектуальної праці, любов до Батьківщини та гордість за талановитих людей України.
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
НАМ МІРИ ЧАСУ - І ХВИЛИНИ, І РОКИ - ПРО СЛАВНИХ НАГАДАЮТЬ ЗЕМЛЯ Урок математики у 4-му класі
Як жваво і без зайвого перевантаження розкрити учням нову тему на уроці математики? Безумовно, у пригоді стане інтеграція, що дає змогу поєднати математичні знання і цікавий для дітей пізнавальний матеріал.
Так, підчас опанування молодшими школярами одиниць вимірювання часу доречно розпові сти їм про українців, що прославили Батьківщину видатними відкриттями у різних сферах.
Те м а. Одиниці вимірювання часу. Розв’язування задач на обчислення тривалості події.
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ. 4 КЛАС
Обладнання: сигнальні картки; схеми задач; картки для опитування.
Хід заняття
І. Організаційний момент
До заняття приготувався.
Тож за парти всі сідаєм
І заняття розпочинаєм.
1. Усні обчислення
- Обчисліть у зручний спосіб.
140 + 270 + 160 + 130 127 - (27 + 19)
(178 + 35) + 22 (226 + 45) - 26
2. Оберіть задачі, що розв'язуються дією додавання
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ. 4 КЛАС
Обладнання: сигнальні картки; схеми задач; картки для опитування.
Хід заняття
І. Організаційний момент
Сумлінних школярів скликає.
1 століття = ? років
1 десятиліття = ? років
1 рік = ? місяців
1 місяць = ? день
1 тиждень = ? днів
2. Усні обчислення
- Деталі
- Батьківська категорія: План-конспекти уроків
- Категорія: Уроки з Математики
- Сумісні дії з багатоцифровими числами. Ділення багатоцифрових чисел на трицифрові (заняття 15)
- Ділення у випадку, коли частка містить нулі. Ділення іменованих чисел на двоцифрові числа (заняття 14)
- Ділення трицифрових чисел та багатоцифрових на двоцифрові. Перевірка ділення множенням (заняття 13)
- Множення на двоцифрове число. Розв’язування задач. Знаходження значень виразів на сумісні дії (заняття 12)
- Ділення з остачею на двоцифрове число, на круглі числа. Вирази на порядок виконання дій
- Дроби. Складені задачі, що містять знаходження дробу від числа. Множення багатоцифрових чисел на круглі числа (заняття 10)
- Ділення на одноцифрове число. Знаходження значень виразів на сумісні дії. Задачі на зустрічний рух (заняття 9)
- Дія ділення. Властивості частки. Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрове. Ускладнені задачі на зведення до одиниці (заняття 8)
- Дія множення. Закони множення. Письмове множення багатоцифрових чисел на одноцифрове. Обчислення площі прямокутника (заняття 7)
- Додавання і віднімання іменованих чисел. Прості й складені задачі на знаходження швидкості, часу і відстані. Геометричні тіла (заняття 6)