МАТЕМАТИКА.
Хід заняття
І. Організаційний момент
Пролунав шкільний дзвінок,
Всіх покликав на урок.
Тож пора нам поспішати
І старанно працювати.
ІІ. Основна частина
1. Усні обчислення
720 : х = 80 х : 60 = 540
3. Розв'язування геометричної задачі
Довжина ділянки прямокутної форми 120 м, а ширина — утричі менша. Обчислити площу й периметр ділянки.
?? Фізкультхвилинка
1) Виконати ділення.
168 : 28
272 : 34
513 : 83
699 : 96
2) Обчислити.
125 • 546 - 709 • 83
463 • 521 - 194 • 234
3) Розв'язати задачу.
З двох сіл, відстань між якими 280 км, водночас назустріч один одному вирушили двоє мотоциклістів. Швидкість першого мотоцикліста 30 км/год., а другого — 40 км/год. Скільки часу мотоциклісти перебуватимуть у дорозі до зустрічі один з одним?
?? Вправа «Слухаємо тишу»
- Діти, а зараз пропоную вам упродовж 15 с помовчати та послухати тишу. Після чого кожен повідомить про те, що почув саме він.
КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ. 4 КЛАС
Мета: розвивати вміння учнів множити на двоцифрове число; формувати обчислювальні навички; коригувати сприйняття, увагу, пам'ять, логічне мислення; виховувати наполегливість у здобутті знань, охайність записів на дошці та у зошитах.
Обладнання: предметні малюнки.
Обладнання: предметні малюнки.
Хід заняття
І. Організаційний момент
Пролунав шкільний дзвінок,
Всіх покликав на урок.
Тож пора нам поспішати
І старанно працювати.
- Як каже народне прислів'я: «Маленька праця краща за велике безділля».
- Доброго дня, четвертокласники! Я зичу всім тим, хто хоче працювати, бути уважними, старанними, наполегливими, а я чекаю від вас плідної праці.
- Доброго дня, четвертокласники! Я зичу всім тим, хто хоче працювати, бути уважними, старанними, наполегливими, а я чекаю від вас плідної праці.
ІІ. Основна частина
1. Усні обчислення
?? Гра «Хто швидше?»
?? Гра «Дістанься прапорця»
2. Розв'язування рівнянь
720 : х = 80 х : 60 = 540
3. Розв'язування геометричної задачі
Довжина ділянки прямокутної форми 120 м, а ширина — утричі менша. Обчислити площу й периметр ділянки.
?? Фізкультхвилинка
Зупиняємо заняття,
Робимо зарядку.
Руки — вгору,
Руки — вниз.
Все в нас по порядку.
Руки в боки — нахиляйтеся,
Наче маятник хитайсь,
Ми хвилинку відпочили
І до роботи приступили.
Робимо зарядку.
Руки — вгору,
Руки — вниз.
Все в нас по порядку.
Руки в боки — нахиляйтеся,
Наче маятник хитайсь,
Ми хвилинку відпочили
І до роботи приступили.
4. Робота в зошитах
1) Виконати ділення.
168 : 28
272 : 34
513 : 83
699 : 96
2) Обчислити.
125 • 546 - 709 • 83
463 • 521 - 194 • 234
3) Розв'язати задачу.
З двох сіл, відстань між якими 280 км, водночас назустріч один одному вирушили двоє мотоциклістів. Швидкість першого мотоцикліста 30 км/год., а другого — 40 км/год. Скільки часу мотоциклісти перебуватимуть у дорозі до зустрічі один з одним?
?? Вправа «Слухаємо тишу»
- Діти, а зараз пропоную вам упродовж 15 с помовчати та послухати тишу. Після чого кожен повідомить про те, що почув саме він.
ІІІ. Підсумок заняття
- Дякую, що були уважними та старанними на занятті. До побачення!
- Дякую, що були уважними та старанними на занятті. До побачення!
Навчальне видання «Корекційні заняття. 4 клас» / Упоряд.
Муращик Е. М. – К66 Х. : Вид. група «Основа», 2014. – 94,[2]с. –
(Б-ка журн. «Початкове навчання та виховання»; Вип. 11 (131)).
Муращик Е. М. – К66 Х. : Вид. група «Основа», 2014. – 94,[2]с. –
(Б-ка журн. «Початкове навчання та виховання»; Вип. 11 (131)).