Цілі:
дидактична: Навчити студентів створювати найпростіші бази даних в СУБД Microsoft Access.
розвиваюча: Розвивати знання студентів у галузі інформаційних технологій.
виховна: Показати важливість знань і умінь у сфері інформаційних комп'ютерних технологій, а саме технологій зберігання, пошуку і сортування інформації. Вид занять (тип уроку): практичне заняття.
Організаційні форми навчання: лабораторна робота.
Методи навчання: виконання практичного завдання.
дидактична: Навчити студентів створювати найпростіші бази даних в СУБД Microsoft Access.
розвиваюча: Розвивати знання студентів у галузі інформаційних технологій.
виховна: Показати важливість знань і умінь у сфері інформаційних комп'ютерних технологій, а саме технологій зберігання, пошуку і сортування інформації. Вид занять (тип уроку): практичне заняття.
Організаційні форми навчання: лабораторна робота.
Методи навчання: виконання практичного завдання.
Засоби навчання: персональні комп'ютери, презентація PowerPoint за системою Microsoft Access, СУБД Microsoft Access, методичні вказівки до виконання лабораторної роботи.
Вид та форми контролю знань: контрольне тестування.
Засоби контролю: контролююча комп'ютерна програма «Асистент II».
Внутріпредметние зв'язку: тема «Інформаційні технології»
Міжпредметні зв'язку:
Види самостійної роботи студентів: виконання практичного завдання.
Хід заняття
1. Організаційний момент.
2. Повідомлення теми і мети заняття.
3. Коротка теоретична довідка.
4. Виконання роботи в СУБД Microsoft Access
5. Контрольне тестування.
6. Підведення підсумків заняття.
Вид та форми контролю знань: контрольне тестування.
Засоби контролю: контролююча комп'ютерна програма «Асистент II».
Внутріпредметние зв'язку: тема «Інформаційні технології»
Міжпредметні зв'язку:
Види самостійної роботи студентів: виконання практичного завдання.
Хід заняття
1. Організаційний момент.
2. Повідомлення теми і мети заняття.
3. Коротка теоретична довідка.
4. Виконання роботи в СУБД Microsoft Access
5. Контрольне тестування.
6. Підведення підсумків заняття.