Ввічлива людина

Тема: Ввічлива людина.
Мета:
1.    Виховна: виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, підвищувати рівень виховуваності.
2.    Навчальна: впроваджувати елементи естетичного виховання культури спілкування;
3.    Розвиваюча: розширити знання учнів з ввічливості, розвивати культуру поведінки, культуру мовлення.
Форма проведення: диспут
Місце проведення: класна кімната. Час проведення: заняття виховної години   
Етапи підготовки проведення виховного заходу:
1.    Етап - вибір мети. Мета даного заходу підібрана таким чином, щоб не тільки можна було дати нові знання, але й перевірити ті, що вже мають учні, але крім цієї головної мети існує ще й інша - розважальна.
2.    Етап - планування виховного заходу. На даному етапі йде підбір питань для заходу, місця та часу проведення.
3.    Етап - організація діяльності учнів. Учні раніше були попереджені про проведення заходу. Від них не потребується попередньої підготовки.
4.    Етап - проведення заходу.
5.    Етап - підведення підсумків. Після проведення заходу обговорити захід з вчителем, методистом та присутніми студентами, з метою вивчення успіхів та невдач.
Вік дітей: 5 клас.

Сьогодні ми поговоримо про ввічливість, як одну з рис культурної людини. Філософ[Емерсон] сказав: «Ввічливість—це   сума маленьких жертв, які ми приносимо оточуючим нас людям». А іспанський письменник М. Сервантес наголошував , що „Ніщо не коштує так дешево і не ціниться так дорого, як ввічливість".
Правильність цих висловів безсумнівна, і на протязі всього життя ви будете кожен раз переконуватись в цьому.
Ввічливість   є   одним   із   проявів   доброзичливого   ставлення   до людей, з якими ми щоденно спілкуємося вдома, у школі ,магазині, транспорті. Ввічлива, тактовна,    скромна    і    доброзичлива    людина достойно вийде    з    будь-якої    життєвої    ситуації,    залишивши    в оточуючих приємну думку про себе .
—Подумайте, у яких вчинках проявляється ввічливість людини? Важливим показником ввічливості людини є її вміння вітатися. У світі існує багато форм різних привітань. Так, жителі Тібету, наприклад, вітаючись, знімають свій головний убор правою рукою. Ліву руку вони закладають за вухо і висовують язика. Європейці обмежуються, як правило, тим, що піднімають шляпу і роблять легкий уклін . У японців для привітання застосовуються 3 види поклонів: найнижчий, середній (30°) і легкий (15°).
—Люди, зустрічаючись, у різній формі різними способами бажають один одному доброго ранку чи дня, здоров`я, добра і благополуччя.
— Давайте перевіримо, знаєте ви основні правила таких привітань.
— Хто вітається першим — чоловік чи жінка?
— Молодший чи старший?
— Керівник чи підлеглий?
— Учень чи  вчитель?
— Ще одне правило: не слід чекати, доки з вами привітається людина. Пам`ятайте:   першим   вітається   вихованіший. Тож давайте постійно доводити собі та оточуючим, що ви —вихована людина. Але є деякі виключення з цих правил: хто заходить у кімнату, першим вітається з присутніми, а той, хто виходить, - першим прощається з людьми, які залишилися у приміщенні.
—    Які ви ще знаєте способи привітання ?
(Чоловіки завжди встають, вітаючись з жінками, жінки—вітаючись із жінкою чи чоловіком похилого віку)
—    А коли встають учні?
—    Буваючи на екскурсіях, різних святах, виховних годинах, вечорах і КВК, які проводилися у вашій школі, ви постійно мали змогу спостерігати за вчинками інших, аналізувати і порівнювати із своїми, і , звичайно, мали час  навчитися культури поведінки і хорошим манерам. Зараз ми у цьому переконаємось.
Отож, проведемо своєрідний „турнір" ввічливості між двома командами.
1.Які ви можете дати поради людині, яка іде в гості?
2.Уявіть собі картину: в гостях на блюдечку вам піднесли чашку з вишневим компотом. Як випити компот і  виїсти ягоди, дотримуючись правил хорошого тону за столом?
До речі, більше 200 р. тому в Росії з'явилась книга про правила поведінки юнаків та дівчат за столом . Називалась вона „Юности честное зеркало, или Показання житейскому обхождению". Більшість із правил цієї книги стануть у пригоді і зараз, хоча написані вони незвичайною для нас мовою. Ось послухайте:
„ Не хватай первым блюдо и не дуй в жидкое , чтобы везде не брызгало".
„Руки твои да не лежат долго на тарелках, ногами везде не мотай, не утирай губ руками и не пей, пока пищу не проглотишь".
„Над ествою  не чавкай, как свинья, и головы не чеши
«Не проглотив куска, не говори».
Такт. Поняття, яке в ньому закладене, багатогранне і ємне. В словнику воно визначається не лише як “почуття правил пристойності”, але як “почуття міри”!
Кожна людина має право бути дурнем, проти цього нічого сказати не можна, але і цим правом треба користуватись з деякою мірою.
Л. Бернс
Якщо людина не зіпсує іншим настрій недоречним питанням, зауваженням, не буде набридливою, про таку людину говорять: тактовна і нам приємно зустрічатись з нею, працювати з нею.