Дата:
Тема: „ Алгоритми впорядкування табличних величин ”.

Мета:     Навчальна:     ознайомити учнів з алгоритмами впорядкування табличних величин;
Виховна:     виховувати любов до предмета інформатики, бережливе ставлення до шкільного майна, почуття відповідальності;
Розвиваюча: розвивати інтерес до комп’ютерної техніки, увагу, пам’ять, абстрактне мислення;
Тип заняття: комбінований.
Структура.
1.    Організаційна частина.
2.    Повідомлення теми, мети заняття, мотивація навчальної діяльності.
3.    Перевірка і узагальнення знань з раніше вивченого матеріалу.
4.    Повідомлення нового матеріалу.
5.    Закріплення нового матеріалу.
6.    Підведення підсумків заняття.
7.    Домашнє завдання.

Структура і тип уроку повністю відповідають меті і завданням уроку. Учбовий матеріал повністю відповідає навчальній програмі. Новий матеріал вчитель викладала послідовно, чітко, доступно. Для підвищення інтересу учнів до навчального матеріалу він використовував демонстрацію і показав всі можливі операції. На уроці використовувались такі методи: розповідь з використанням наочності, демонстрація, бесіда, зв’язок теорії з життям. Мова вчителя була чіткою, відчувалась впевненість. При необхідності міг пожартувати, але при цьому підтримував дисципліну. Викликав не тільки бажаючих, а й тих хто не проявляв активності. На уроці було застосовано диференційовані завдання – ставилися як прості так і складніші запитання, на які викликали учнів з відповідними навчальними можливостями. Учні працювали старанно, зацікавлено. Дидактична мета уроку була виконана.

Недоліком уроку було те, що учні отримали домашнє завдання за хвилину до закінчення уроку, а вчитель не встиг записати його на дошці. Оскільки увага учнів в кінці уроку вже не стійка, то дехто не записав завдання в щоденник. Спостерігаючи за уроком я зробив для себе такі висновки: необхідно навчитися зацікавлювати учнів, почувати себе вільно, швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації.