Тема: «Складання та реалізація програм для побудови найпростіших графічних зображень»

Мета: Навчальна:     застосувати на практиці здобуті раніше теоретичні знання про побудову графічних зображень. 
Виховна:     Виховувати інтерес до навчання, почуття відповідальності, бережливе ставлення до шкільного майна, любов до предмета інформатики, бережливе ставлення до шкільного майна.
Розвиваюча:     Розвивати логічне мислення учнів, увагу, пам’ять, інтерес до комп’ютерної техніки, вміння застосовувати свої знання на практиці.

Тип заняття: практичнее заняття.

ХІД УРОКУ
І. Організаційна частина
1)    привітання з учнями
2)    перевірка присутності учнів на уроці
3)    призначення чергових
ІІ. Повідомлення теми  та  мети уроку. Мотивація навчальної діяльності : на сьогоднішньому уроці ми засвоїмо раніше вивчений матеріал, щодо написання графічних програм, за допомогою котрих, в майбутньому, ви матимете унікальні можливості, такі, як наприклад, добре відома всім вам, комп’ютерні ігри,  ви зрозумієте потрібність вивчення даного матеріалу.  
Тема нашого сьогоднішнього уроку: «Складання та реалізація програм для побудови найпростіших графічних зображень»
ІІІ. Перевірка раніше вивченого матеріалу.

1.    Яким оператором задається лінія (синтаксис лінії)?
2.    Яким оператором задається коло (синтаксис кола)?
3.    Яким оператором задається прямокутник?
4.    Як розташовані осі координат на екрані дисплея?
5. Як затримати зображення на екрані після повної його побудови?
6. Як задати колір для побудови ліній, прямокутників і дуг?
7. Як перемістити промінь, що рисує, по екрану так, щоб не було сліду?
8. За допомогою якого оператора здійснюється розміщення тексту на зображенні?
IV. Практична робота учнів:
     А зараз ми перейдемо до виконання практичної роботи, кожен з вас отримає окреме завдання на картці. В кінці уроку кожен з вас отримає відповідну оцінку, за виконаний вами обсяг роботи. Під час виконання практичної частини вчитель контролює роботу учнів.
V. Підведення підсумків уроку
1.    Аналіз діяльності учнів на уроці.
2.    Виставлення оцінок та їх мотивація
Домашнє завдання: Повторити теоретичний матеріал, сторінки: 189-195. Та в робочому зошиті, або на комп’ютері, допрацювати, хто не встиг це зробити на уроці. А також розробити програму з використанням інших операторів.