Старт МВА програм kmbs відбудеться 27 травняКиєво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] оголошує новий старт МВА-програм в травні, аби вже влітку почати втілювати проривні зміни в собі та бізнесі.
 
Іноді навіть один навчальний модуль може стати каталізатором великих зрушень - підштовхнути до переосмислення своїх пріоритетів, до оновлення стратегії компанії або до прийняття нагальних рішень.
 
Якщо Ви або Ваші колеги відчуваєте потребу в якісних змінах та прагнете особистого та професійного розвитку – долучайтеся до МВА-спільноти kmbs!
 
27 травня в Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться MBA Opening – розпочнуть навчання нові MBA-групи:

Майстер-класс: Корпоративні інформаційні війниМіжнародний інститут бізнесу (http://osvita.ua/add-education/bis_school/7382/) запрошує на безкоштовний майстер-клас «Інформаційні війни в корпоративному секторі», який відбудеться 2 квітня (четвер) 2015 р. о 19-00 в ресторані Франко-Рояль (м. Київ, вул. І. Франка 16/2).
 
Дана тема буде представлена ??на 7th International Competitive Intelligence Conference 2015 в Страсбурзі 25-26 квітня. Українські фахівці поділяться унікальним досвідом, який допоможе захистити репутацію і бренд клієнта в кіберпросторі від криз, які народилися природним шляхом або ситуацій, спеціально підстроєних конкурентами.
 
Ключові теми:
 
- Хто повинен керувати подібними ризиками в компанії?

- Які основні і найбільш ефективні інструменти у боротьбі з інформаційними атаками?

- 3 найбільш ефективних кроки оборонної стратегії в моменти інформаційних атак.

Спробуй особисто справжню програму MBA в МІБВ суботу 21 березня в Міжнародному інституті бізнесу відбудеться захід Try True MBA - Спробуй справжню програму MBA, де кожен бажаючий зможе на один день стати слухачем програми MBA від МІБ.
 
Учасники зможуть самі оцінити рівень викладання, якість і практичну спрямованість навчання на програмах MBA Міжнародного інституту бізнесу.
 
Програма курсу передбачає такі складові:
 
«Психологія керівництва і прибуток: чи є зв'язок?» (Сорокін Михайло, к.е.н., керівник Центру розвитку фінансового менеджменту МІБ, завідувач кафедри фінансів МІБ, член Європейської асоціації фінансового менеджменту (Оксфорд). Запрошений професор на програмах МВА університету New Brunswick, Академії ім. Леона Козьмінського).

 У березні триватиме проект kmbs IDEA daysУ березні Києво-Могилянська бізнес-школа продовжить цикл заходів kmbs IDEA days - новий проект для тих, хто бажає щодня відкривати для себе щось нове, генерувати ідеї, знайомитись з колегами та обмінюватись досвідом.
 
Різні теми, різні концепти, різні формати, різні спікери. Але об'єднує усі ці події єдина ціль - дати учасникам поштовх до розвитку - особистого та професійного, допомогти зробити якісний стрибок.
 
Бажаючі можуть обрати будь-яку кількість подій, склавши тим самим свій власний план розвитку, виходячи з своїх професійних та особистих інтересів, потреб та бажаного рівня інтелектуальної "напруги".
 
Спікери та модератори: викладачі школи та запрошені експерти.

MBA-2015: У березні стартують МВА-програми kmbsУ березні в Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs) відбудеться MBA Grand Opening – розпочнуть навчання нові MBA-групи.
 
Executive МBА - програма для перших осіб компанії, які прагнуть вийти на новий рівень персонального розвитку та забезпечити якісний скачок в розвитку своєї компанії.
 
Presidents' MBA - програма для власників бізнесу, які зацікавлені в особистісному та професійному розвитку, бажають опанувати методологію створення, розвитку й трансформування бізнес-систем, а також поглибити свої знання для здійснення масштабних змін та впровадження інновацій в своєму бізнесі.
 
MBА in Leadership - програма для керівників департаментів та бізнес-юнітів.
 
AgroMBA - програма для управлінців аграрної сфери.
 
Master in Banking and Finance [MBF] - програма для фінансових та інвестиційних директорів.

Тенденції MBA-2015: прогноз Единбурзької БШАкадемічний директор Единбурзької бізнес-школи Східної Європи Наталія Кривда розповіла Освіта.ua про про тенденції року, що наступив, у бізнес-освіті.
 
Наталіє Юріївно, чи варто українським управлінцям інвестувати в дороге навчання в такий період невизначеності?
 
Обов'язково! Є кілька причин. По-перше, період невизначеності звільняє час – бізнес часто «стискається», хтось узагалі залишається без роботи. Інвестувати в себе, а бізнес-освіта це інвестиція, не витрати, щоби збудувати стратегію виживання й підготуватись до виходу із кризи – найрозумніший життєвий сценарій у часи змін.
 
Будь-якому мислячому підприємцю, менеджеру високого рівня зрозуміло, що криза й післякризовий час вимагають іншої якості особової ефективності, нових знань, навичок, інструментів, які не застосовувались раніше. Власне, сама криза пов'язана не тільки із зовнішніми обставинами, а і з тим, що девальвувалися смисли та цінності попереднього періоду, вичерпались управлінські практики, не працюють колишні схеми та моделі.

Спробуй справжню програму MBA в МІБВ суботу 7 лютого в Міжнародному інституті бізнесу (http://osvita.ua/add-education/bis_school/7382/) відбудеться захід Try True MBA - Спробуй справжню програму MBA, де кожен бажаючий зможе на один день стати слухачем програми MBA від МІБ.
 
Учасники зможуть самі оцінити рівень викладання, якість і практичну спрямованість навчання на програмах MBA Міжнародного інституту бізнесу.
Програма курсу передбачає такі складові:
 
Нові тренди. Нові стратегії маркетингу. (Наталія Писаренко - професор, завідувач кафедри маркетингу Міжнародного інституту бізнесу, директор центру маркетингових інновацій, кандидат економічних наук, магістр маркетингу, магістр прикладної математики)
 
- Нові тенденції ринків, нові моделі поведінки клієнтів - як це впливає на вибір сфери застосування стратегічних зусиль компанії.

- Мислити як стратег. Моделі роботи на ринку.

Олег Гончаренко: рік в INSEAD – кращий у моєму життіОлег, розкажіть, будь ласка, про свій бекграунд до вступу в INSEAD, яку першу освіту Ви отримали й де?
 
За освітою я інженер інформаційних технологій, учився в Черкаському інженерно-технологічному інституті, який закінчив у 1997 році. Після цього в мене був десятилітній досвід роботи в управлінні та маркетингу в міжнародній компанії «McDonalds Ukraine».
 
Тобто перед вступом в INSEAD у Вас за плечима був уже солідний бізнес-досвід. Як Ви прийшли до усвідомлення потреби в бізнес-освіті?
 
Після десяти років роботи в міжнародній компанії в Україні в мене сформувалась певна стеля у функціоналі, тому, для того щоб іти вперед, вирішив розвиватись у напрямі консалтингу, де більше цікаве й динамічне середовище. Тому виникла явна потреба в отриманні MBA.

«МІМ-Київ» підписав угоду з Adizes Graduate School (США)25 листопада бізнес-школа «МІМ-Київ» підписала угоду з Adizes Graduate School (США), згідно з якою навесні 2015 року в МІМ-Київ стартує програма розвитку управлінського персоналу PMD «Управління змінами», головною відмінністю якої є комплексний підхід до управління компанією на основі методології відомого сучасного гуру менеджменту Іцхака Адізеса. Меморандум про співпрацю підписали Віргиніюс Кундротас, декан Adizes Graduate School (США), й Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ.
 
Гуру сучасного менеджменту, засновник Adizes Graduate School доктор Іцхак Адізес у вересні 2014 року став почесним доктором бізнес-школи «МІМ-Київ». Саме тому Віргиніюс Кундротас, який є деканом Вищої школи Адізеса, приїхав у Київ для підписання меморандуму.
 
На східноєвропейському просторі важко знайти людину, яка була би такою поважаною та значною у світі бізнес-освіти, як Віргиніюс Кундротас. Він є президентом Балтійської асоціації розвитку менеджменту (BMDA), віце-президентом Міжнародної асоціації розвитку менеджменту в суспільствах, які динамічно розвиваються (CEEMAN), членом міжнародного наукового комітету міжнародного рейтингового агентства «EDUNIVERSAL» (Франція).

Бізнес-сніданок з kmbs у місті Харкові9 грудня 2014 року Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs - http://osvita.ua/add-education/bis_school/7388/) запрошує управлінців на бізнес-сніданок у Харкові, який відбудеться о 9 годині в Kharkiv Palace.
 
Захід буде цікавим тим, хто прагне особистого та професійного розвитку, відчуває потребу в якісних змінах та шукає шляхів системного навчання.
 
4 березня в kmbs стартують нові MBA-групи – Presidents' MBA, Executive MBA, MBA[L], MBF, AgroMBA.
 
Аби ближче познайомитись зі школою, дізнатись про її філософію і підходи до навчання, завітайте 9 грудня на закритий бізнес-cніданок з kmbs (проспект Правди, 9 - Kharkiv Palace, VIP room), який пройде у форматі інтерактивної дискусії та неформального спілкування за чашкою кави.

Сторінка 1 із 4