Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з фізики

Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з фізикиЗ метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з фізики учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з фізики (http://zno.osvita.ua/physics/), в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.
 
Під кожним завданням з фізики ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.
 
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з фізики максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
 
Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.
 
Також після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.
 
За останнім посиланням у списку тестів ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
 
Перейти до тестів ЗНО онлайн з фізики >>> http://zno.osvita.ua/physics/.
 
Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики відбудеться 22 червня 2015 року. З особливостями проведення тестування, зокрема, формами завдань тесту, кількістю завдань, часом відведеним на виконання завдань, критеріями оцінювання тощо можна ознайомитися за таким посиланням >>> http://osvita.ua/test/training/5145/.