Сьогодні опублікують результат експрес-аналізу завдань ЗНО

Сьогодні опублікують результат експрес-аналізу завдань ЗНО6 травня Український центр оцінювання якості освіти опублікує результати експрес-аналізу "проблемних" завдань із бланку А тесту з української мови та літератури. Про це у своєму Facebook повідомив директор центру Ігор Лікарчук.
 
За його словами результати експрес-аналізу виявилися цікавими і дещо неочікуваними.
 
Як відомо, зважаючи на велику кількість звернень та негативний суспільний резонанс, керівництвом УЦОЯО було прийнято рішення повернутися до розгляду питання про доцільність вилучення завдань № 29-33 із сертифікаційної роботи ЗНО з української мови і літератури або про перегляд системи їхнього оцінювання після отримання результатів експрес-аналізу тесту.
 
Якщо за результатами експрес-аналізу буде встановлено, що дуже велика кількість абітурієнтів не змогла правильно виконати зазначені завдання, то УЦОЯО звернеться до Комісії з визначення результатів з проханням повернутися до визначення правильних відповідей на завдання та ухвалити нове або підтвердити попереднє рішення.
 
ЗНО з української мови і літератури було проведено 24 квітня, наступного дня були оприлюдненні правильні відповіді (http://osvita.ua/test/46828/) на завдання тесту.
 
Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте (https://vk.com/abitura_vstup) або Освіта.ua на Facebook (https://www.facebook.com/osvita.ua).
 
Джерело:http://osvita.ua/test/46902/