Учасникам ЗНО необхідно роздрукувати запрошення

Учасникам ЗНО необхідно роздрукувати запрошенняВ Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури на необхідності самостійно роздрукувати запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
 
Запрошення-перепустку слід роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО (http://testportal.gov.ua/infopages/), доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.
 
Варто зазначити, що запрошення-перепустка для участі у ЗНО є одним з необхідних документів, які має пред'явити особа для допуску до пункту тестування.
 
Як відомо, у п'ятницю 24 квітня в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Участь у тестуванні візьмуть усі без виключення учні 11-х класів та випускники шкіл минулих років, які планують вступати до вищих навчальних закладів.
 
З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн (http://zno.osvita.ua/), на якому представлені всі завдання тестів зовнішнього оцінювання, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.
 
Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте (https://vk.com/abitura_vstup) або Освіта.ua на Facebook (https://www.facebook.com/osvita.ua).
 
Джерело:http://osvita.ua/test/46799/