Чоловіки більш самозакохані, ніж жінки

Чоловіки більш самозакохані, ніж жінкиПредставники чоловічої статі особливо сильно прагнуть до влади
 
Нове дослідження вчених з США, опубліковане в медичному журналі "Психологія", показало, що насправді чоловіки більш самозакохані, ніж жінки.
 
Психологи проаналізували ряд досліджень за останні 30 років, в яких взяли участь більше 400 тисяч осіб. Зокрема, дослідники зосередили увагу на трьох аспектах нарцисизму: управління іншими, влада, пихатість, бажання показати себе, право мати щось або робити що-небудь.
 
Широкий гендерний розрив в дослідженні був у праві, повідомляють психологи. Це говорить про те, що чоловіки частіше, ніж жінки, експлуатують інших, і що вони вважають, що мають більше прав на певні пільги, ніж інші.
 
Другий за величиною гендерний розрив був в управлінні/влади, що призвело експертів до висновків: чоловіки "мають велику напористість і прагнення до влади" у порівнянні з жінками.
 
Тим не менш, не було ніяких істотних гендерних відмінностей у ставленні до бажання себе показати, що припускає, що чоловіки і жінки можуть бути однаково бундючні або егоцентричні.
 
При цьому, автори не знайшли жодних доказів, що дані характеристики чоловіків і жінок могли змінитися за останні 25 років.