Безкоштовна українська абетка для дітей

Безкоштовна українська абетка для дітейПроект "Розвиток дитини" (http://childdevelop.com.ua/) пропонує батькам безкоштовну українську абетку для навчання дітей навичок дрібної моторики та написання букв української абетки.
 
Це творче завдання для дітей – перший крок до написання букв українського алфавіту та розвитку навичок красивого почерку.
 
Для кожної букви української абетки створено окреме завдання, у якому дитина спочатку з'єднує пунктирні лінії, що складають частину букви, а потім для практики кілька разів пише букви української абетки повністю за допомогою пунктирних ліній. Після цього дитина тренується писати букви повністю самостійно в спеціально відведеному місці.
 
Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість раз.
 
Завантаження творчих завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду української абетки для дітей >>> http://childdevelop.com.ua/worksheets/57/.
 
Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті планується розміщення інформаційних матеріалів та статей для батьків, а також великої кількості творчих завдань з читання, письма, математики, логіки тощо для дітей різного віку.