Педагогічний етюд «Потрібний людям»
24 квітня 2016 року виповнюється 79 років від дня народження Олександра Марковича Бандурки. Його ім'я добре відоме не лише на нашій Дергачівщині, в першу чергу як плідного депутата чотирьох скликань Верховної Ради України, починаючи з 1990 року по тому самому, нашому виборчому округу, а й в Україні, та далеко за її межами. Без перебільшення, в усьому світі.

На думку дитячого стоматолога, це можна зробити вже до першого дня народження - якщо раніше не було жодних проблем або природженої патології. До того ж, це повинен бути суто дружній візит. У дитини в добрій приємній атмосфері формується позитивна думка про те, що похід до стоматолога - це приємно і добре. Робота батьків з дитиною . Це перше, що безпосередньо впливає на відносини дитини зі стоматологом. Прислухайтеся до наступних рекомендацій:

ХЕРСОНСЬКИЙ ПЕДІНСТИТУТ: З МИНУЛОГО - В МАЙБУТТЯ

Херсонський державний педагогічний інститут сьогодні – це вуз із сучасним навчальним облад­нанням аудиторій,кабінетів,майстерень і лабораторій. На його 38 кафедрах працюють 340 виклада­чів,серед яких 14 докторів,професорів та 170 доцентів і кандидатів  наук. На 9 факультетах (фізико-математичному, індустріально-педагогічному, української філології, філологічному, педагогіки та методики початкового навчання,природничому, іноземних мов, історико-правознавчому, фізвиховання і спорту) навчаються понад 4500 студентів стаціонару та 1338  осіб заочного відділу. Лише в 1996-1997 навчальному році прийнято 905 чоло­вік, 402 з них - із сільської місцевості.

Чоловіки більш самозакохані, ніж жінкиПредставники чоловічої статі особливо сильно прагнуть до влади
 
Нове дослідження вчених з США, опубліковане в медичному журналі "Психологія", показало, що насправді чоловіки більш самозакохані, ніж жінки.
 
Психологи проаналізували ряд досліджень за останні 30 років, в яких взяли участь більше 400 тисяч осіб. Зокрема, дослідники зосередили увагу на трьох аспектах нарцисизму: управління іншими, влада, пихатість, бажання показати себе, право мати щось або робити що-небудь.
 
Широкий гендерний розрив в дослідженні був у праві, повідомляють психологи. Це говорить про те, що чоловіки частіше, ніж жінки, експлуатують інших, і що вони вважають, що мають більше прав на певні пільги, ніж інші.

Зарубіжний модуль "Change & Innovations" в КиєвіУ травні слухачів програми International MBA (IMBA) (http://iib.com.ua/ru/programmy-mba/international-mba.html) від Міжнародного інституту бізнесу (http://osvita.ua/add-education/bis_school/7382/) очікує зарубіжний модуль "Change & Innovations", який реалізується однією з кращих бізнес-шкіл Франції - Aix-Marseille Graduate School of Management - IAE.
 
Для його проведення в Україну приїжджає інтернаціональна команда професорів у складі: Carolina Serrano Archimi (Іспанія / Швейцарія), Robert Weisz (Франція), Tamara Kondrashova (Франція). Ці висококласні фахівці читають свої курси в багатьох європейських навчальних закладах, мають багатий практичний досвід роботи в бізнес-середовищі.
 
Слухачів чекає інноваційний курс Communication Styles, який спрямований на розвиток таких ключових компетенцій управлінця як навички побудови ефективних комунікацій в організації, управління складними психологічними конфліктами. Традиційно матеріал подається за допомогою практичних вправ і вирішення кейсів.

Вартість програм MBA в 2015 році в УкраїніУ 2015 році ціни на програми MBA, які пропонують українські бізнес-школи, не відреагували на значне падіння української валюти і в деяких школах залишилися на рівні минулого року як в доларовому, так і в гривневому еквіваленті. Деякі школи підняли ціни на свої програми, але це подорожчання не відображало зростання курсу долара, як це було, наприклад в 2014 році.
 
Ще на початку 2015 року керівники провідних бізнес-шкіл України заявили, що зараз не та ситуація, коли варто гнатися за курсом долара і тому мова більше йде про поправку на інфляцію, а не на курс іноземної валюти.
 
Ціни на програми MBA в українських бізнес-школах можуть відрізнятися в 5 разів і знаходяться в межах від 120 до 654 тис. гривень. У вартість більшості дорогих програм входить не тільки навчання в Україні, але також і певна частина вартості стажування за кордоном або зарубіжний модуль в Україні, коли західні професори приїжджають для викладання в нашу країну.

Сторінка 1 із 177