Чоловіки частіше допомагають жінкам на підборах – дослідження

Чоловіки частіше допомагають жінкам на підборах – дослідженняЕксперти поки не з'ясували, як саме розмір підбору впливає на чоловічу поведінку
 
Чоловіки більш схильні допомагати жінкам на підборах, повідомляє The Daily Mail з посиланням на нове дослідження.
 
"Розмір жіночого підбору має потужний вплив на чоловічу поведінку", – заявив французький експерт Ніколя Геген з Університету Південної Бретані.
 
Як зазначає газета, Геген першим продемонстрував, що чоловіки набагато охочіше заповнюють анкету на вулиці, якщо про це їх просить жінка на підборах. У ході експерименту з'ясувалося, що тільки 25 з 60 перехожих чоловічої статі погодились відповісти на питання, коли до них зверталася учасниця дослідження у взутті на плоскій підошві. При висоті підбору в 5 см число відповіли згодою зростало до 36, а при висоті більше 10 см - до 49.

Детальніше: Чоловіки частіше допомагають жінкам на підборах – дослідження

Чоловіки більш самозакохані, ніж жінки

Чоловіки більш самозакохані, ніж жінкиПредставники чоловічої статі особливо сильно прагнуть до влади
 
Нове дослідження вчених з США, опубліковане в медичному журналі "Психологія", показало, що насправді чоловіки більш самозакохані, ніж жінки.
 
Психологи проаналізували ряд досліджень за останні 30 років, в яких взяли участь більше 400 тисяч осіб. Зокрема, дослідники зосередили увагу на трьох аспектах нарцисизму: управління іншими, влада, пихатість, бажання показати себе, право мати щось або робити що-небудь.
 
Широкий гендерний розрив в дослідженні був у праві, повідомляють психологи. Це говорить про те, що чоловіки частіше, ніж жінки, експлуатують інших, і що вони вважають, що мають більше прав на певні пільги, ніж інші.

Детальніше: Чоловіки більш самозакохані, ніж жінки

Зарубіжний модуль "Change & Innovations" в Києві

Зарубіжний модуль "Change & Innovations" в КиєвіУ травні слухачів програми International MBA (IMBA) (http://iib.com.ua/ru/programmy-mba/international-mba.html) від Міжнародного інституту бізнесу (http://osvita.ua/add-education/bis_school/7382/) очікує зарубіжний модуль "Change & Innovations", який реалізується однією з кращих бізнес-шкіл Франції - Aix-Marseille Graduate School of Management - IAE.
 
Для його проведення в Україну приїжджає інтернаціональна команда професорів у складі: Carolina Serrano Archimi (Іспанія / Швейцарія), Robert Weisz (Франція), Tamara Kondrashova (Франція). Ці висококласні фахівці читають свої курси в багатьох європейських навчальних закладах, мають багатий практичний досвід роботи в бізнес-середовищі.
 
Слухачів чекає інноваційний курс Communication Styles, який спрямований на розвиток таких ключових компетенцій управлінця як навички побудови ефективних комунікацій в організації, управління складними психологічними конфліктами. Традиційно матеріал подається за допомогою практичних вправ і вирішення кейсів.

Детальніше: Зарубіжний модуль "Change & Innovations" в Києві

Вартість програм MBA в 2015 році в Україні

Вартість програм MBA в 2015 році в УкраїніУ 2015 році ціни на програми MBA, які пропонують українські бізнес-школи, не відреагували на значне падіння української валюти і в деяких школах залишилися на рівні минулого року як в доларовому, так і в гривневому еквіваленті. Деякі школи підняли ціни на свої програми, але це подорожчання не відображало зростання курсу долара, як це було, наприклад в 2014 році.
 
Ще на початку 2015 року керівники провідних бізнес-шкіл України заявили, що зараз не та ситуація, коли варто гнатися за курсом долара і тому мова більше йде про поправку на інфляцію, а не на курс іноземної валюти.
 
Ціни на програми MBA в українських бізнес-школах можуть відрізнятися в 5 разів і знаходяться в межах від 120 до 654 тис. гривень. У вартість більшості дорогих програм входить не тільки навчання в Україні, але також і певна частина вартості стажування за кордоном або зарубіжний модуль в Україні, коли західні професори приїжджають для викладання в нашу країну.

Детальніше: Вартість програм MBA в 2015 році в Україні

Wi-Fi вредит здоровью - ученые

Wi-Fi вредит здоровью - ученыеУченые изучили воздействие беспроводной связи на человека и растения. Оказалось, что Wi-Fi негативно влияет на живые организмы и природу, которые находятся в зоне действия сети.
 
Авторами исследований стали калифорнийские ученые. Сегодня почти в каждом доме есть беспроводной интернет и поэтому в Калифорнии ученые решили выяснить, насколько безопасно его использование.
 
Оказалось, что влияние Wi-Fi на людей негативное: им становится плохо, появляется тошнота, головокружение, отсутствие аппетита.

Детальніше: Wi-Fi вредит здоровью - ученые

Последней версией Microsoft будет Windows 10

Последней версией Microsoft будет Windows 10В кoмпaнии Microsoft cooбщили, чтo пpeкpaщaют выпуcк нoвых вepcий oпepaциoннoй cиcтeмы Windows

Пo cлoвaм пpeдcтaвитeля кoмпaнии Джepи Никcoнa, Windows 10 cтaнeт пocлeднeй "бoльшoй" вepcиeй oпepaциoннoй cиcтeмы. [В дaльнeйшeм вce улучшeния в ОС Microsoft будeт выпуcкaть иcключитeльнo в видe oбнoвлeний для Windows 10, пишeт ВВС.
"Мы будeм пpeдлaгaть Windows кaк cepвиc, в кoтopый иннoвaции внeдpяютcя путeм oбнoвлeний нa пocтoяннoй ocнoвe", - oтмeтил Никcoн.
 
В кoмпaнии тaкжe пoдчepкнули, чтo пocлeдующих oтдeльных выпуcкoв ОС пoльзoвaтeли мoгут нe ждaть.
 
"Никaкoй Windows 11 ужe нe будeт", - oтмeтил вицe-пpeзидeнт пo paзpaбoткaм в Microsoft Стив Кляйнхaнз.

Детальніше: Последней версией Microsoft будет Windows 10

О причинах гибели динозавров рассказали ученые

О причинах гибели динозавров рассказали ученыеПадение метеорита нанесло динозаврам огромный вред, а извержения вулканов окончательно добили ящеров
 
Палеонтолог Марк Ричардс из США и несколько его коллег считают, что гибель динозавров могла произойти из-за комплекса факторов: падения метеорита и извержения вулканов. Об этом сообщают Українські Новини. Как считает американский ученый, падение астероида на мексиканском полуострове Юкатан повлекло за собой масштабные извержения вулканов на территории современной Индии. Значительное количество углекислоты и сероводорода в результате данных извержений попали в атмосферу и мировой океан, что привело к действительно глобальной катастрофе.

Детальніше: О причинах гибели динозавров рассказали ученые

У Китаї відкриють філію харківського фізмату

У Китаї відкриють філію харківського фізматуСкільки харківських професорів відправиться в КНР, поки невідомо
 
У китайському місті Пенлай відкриють філію ХНУ імені Каразіна, під будівництво якого вже навіть виділили землю.
 
Як розповів "Сегодня" проректор університету Заріф Назиров, який зустрівся з керівництвом народного уряду Пенлая і підписав протокол про співпрацю, ідея розширити наш вуз виникла невипадково. "В університеті навчається 180 хлопців з КНР – це найбільша кількість китайських студентів у нашому місті. Ми вже активно працюємо над створенням навчальних програм і відбираємо викладачів, які працюватимуть у філії", – говорить Назиров.

Детальніше: У Китаї відкриють філію харківського фізмату