Сформовано склад Комітету ВР з питань науки і освіти

Сформовано склад Комітету ВР з питань науки і освітиВерховна Рада України прийняла Постанову "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання". За відповідну постанову проголосувало 249 народних депутатів.
 
Парламентський комітет з питань науки і освіти очікувано очолила народний депутат України від фракції Політичної партії "Народний фронт" Лілія Гриневич. Усього до комітету обрано 7 народних депутатів.
 
Першим заступником голови комітету обрано депутата від фракції БПП Олександр Співаковський.
 
Функції заступника голови комітету виконуватимуть Іван Кириленко (Батьківщина) та Олексій Скрипник (Самопоміч).
 
Місце секретаря комітету зайняв Михайло Поплавський (депутатська група "Воля народу").
 
Також членами парламентського комітету з питань науки і освіти у Верховній Раді VIII скликання будуть Тарас Кремінь (Народний фронт) та Володимир Литвин (депутатська група "Воля народу").
 
Як відомо, одним із основних завдань комітету Верховної Ради є реалізація законопроектної функції з питань науки і освіти, до якої входить розробка проектів законів та інших актів Верховної Ради України, попередній розгляд та підготовка висновків і пропозицій щодо законопроектів, доопрацювання окремих законопроектів за наслідками їх розгляду у першому та наступних читаннях, узагальнення зауважень і пропозицій до законопроектів тощо.
 
Джерело:http://osvita.ua/news/44350/