Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту відсвяткував свій 70-річний ювілей

Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспортуСвою діяльність заклад розпочав як школа фабрично-заводського навчання №7. Протягом існування навчальний заклад неодноразово реорганізовувався: будівельна школа № 2, будівельне училище № 2, міське професійно-технічне училище № 24, а з 1 липня 2007 року – це Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту.
 
Колектив педагогічних працівників навчального закладу знаходиться в постійному пошуку всього нового в будівництві. Сучасне виробництво – це нові матеріали та інноваційні технології. Для їх опанування на базі закладу створено регіональні навчально-практичні будівельні центри компаній «Хенкель Баутехнік Україна», «Ceresit» та «Knauf».
 
На базі Центру проводяться обласні та Всеукраїнські конкурси профмайстерності. Учні центру показують високу професійність у цих конкурсах, займаючи призові місця.
 
Педагоги будівельних закладів України пізнають в центрі нові технології. Бажаємо працівникам навчального закладу нових творчих успіхів, високого авторитету, невичерпної енергії та миру.
 
Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/regionalnews/35718-dniprodzergeinskiy-tsentr-pidgotovki-ta-perepidgotovki-robitnichih-kadriv-budivnitstva-ta-avtotransportu-vidsvyatkuvav-sviy-70-richniy-yuviley