У грудні відбудеться сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна

У грудні відбудеться сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна21 липня
 
Міністерство освіти і науки повідомляє, що Міжнародною молодіжною громадською організацією «Європейський молодіжний парламент – Україна» під патронатом Посольства Французької Республіки в Україні у рамках освітньої кампанії «Сильніші разом» у Києві 4–7 грудня 2014 року заплановане проведення Франкомовної регіональної сесії ЄМП – Україна, на якій студенти матимуть нагоду обговорити питання розвитку громадянського суспільства та дотримання прав людини в Україні та Європі (лист МОН від 16.07.2014 № 1/9-361).
 
Європейський молодіжний парламент – це освітній проект, який об'єднує 38 національних осередків у країнах Європи. Метою його діяльності є підвищення рівня обізнаності молоді з питань європейської інтеграції та отримання відповідного навчального досвіду.
Тема сесії: «Прогресивна молодь – ключ до успішного майбутнього». Під час сесії також заплановано роботу студентів у складі шістьох комітетів за темами обговорення, що об'єднані загальною ідеєю ролі молоді в процесі демократичних перетворень та розвитку прав людини і європейських цінностей в Україні.
 
Додаткову інформацію можна отримати у відповідальної особи – Марії Родителєвої (тел.: 093-510-33-66, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 
Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/messages/35343-u-grudni-vidbudetsya-sesiya-evropeyskogo-molodigenogo-parlamentu--ukrayina