Презентація програм МІБ в сфері фінансів

Презентація програм МІБ в сфері фінансівМіжнародний інститут бізнесу (http://osvita.ua/add-education/bis_school/7382/) запрошує на презентацію навчальних програм у сфері фінансів: СIMA та MBA - Інструменти управління бізнесом (фінанси), яка відбудеться 24 липня 2014 року о 18:30 в приміщенні Бізнес-клубу «Белгравія» за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 18/1г.
 
Учасники презентації зможуть отримати детальну інформацію про програми, поставити свої запитання, поспілкуватися в неформальній обстановці з викладачами програм, представниками МІБ.
 
У портфелі МІБ дипломна програма професійної підготовки фахівців з фінансового обліку (CIMA) і національна магістерська програма «МBA - Інструменти управління бізнесом» (фінанси).
 
Програма Чартерного інституту фахівців з фінансового обліку (The Chartered Institute of Management Accountants CIMA (UK)):
 
  • Advanced Diploma in Management Accounting.
  • Diploma in Management Accounting.
  • Certificate in Business Accounting.
 
Національна магістерська програма «МBA - Інструменти управління бізнесом» від МІБ реалізується на основі спеціальності «Бізнес-адміністрування» з поглибленим вивченням курсів з фінансів.
 
Вхід вільний. Реєстрація:http://iib.com.ua/ru/?option=com_rsform&formId=21.
 
Участь у презентації дає право отримання знижки на навчання за однією з програм в розмірі 5%.
 
Для отримання більш детальної інформації Ви можете зателефонувати в МІБ за телефоном (044) 585-00-33 (багатоканальний) або надіслати запит електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Джерело:http://osvita.ua/add-education/42175/