Житомирський державний університет імені Івана Франка відзначили за програму «Академічне сприяння ООН»

Житомирський державний університет імені Івана ФранкаЖитомирський державний університет імені Івана Франка відзначений у щомісячнику ініціативи «Академічне сприяння ООН» за активну співпрацю та просування принципів, закладених у Статуті ООН.

 

Серед положень Організації Об'єднаних Націй, які просуває ЖДУ імені Івана Франка – сприяння дотриманню основних принципів Статуту Організації Об'єднаних Націй цінностей, які освітня система прагне поширювати і реалізовувати; сприяння реалізації освітніх можливостей для всіх людей незалежно від їхньої статі, раси, релігійних поглядів або етнічної приналежності;

надання можливості кожній зацікавленій особі отримати навички та знання, необхідні для подальшого здобуття вищої освіти; сприяння створенню умов для розвитку системи вищої освіти у всьому світі; сприяння міжкультурному діалогу та порозумінню, а також подоланню нетерпимості за допомогою освіти.

 

Нагадаємо, що ЖДУ імені Івана Франка долучився до ініціативи «Академічне сприяння ООН» у 2012 році і з того часу бере активну участь у просуванні зазначених принципів. Крім того, кілька років поспіль на базі інституту філології та журналістики та інституту іноземних мов ЖДУ імені Івана Франка проводить міжнародну лінгвістичну онлайн-конференцію з Варшавським університетом.

 

Серед інших українських університетів, діяльність яких висвітлена на сторінках щомісячника, – Київський національний економічний університет та Запорізький національний університет.

 

Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/regionalnews/34878-geitomirskiy-dergeavniy-universitet-imeni-ivana-franka-vidznachili-za-programu-akademichne-spriyannya-oon