У Львівському національному університеті ветеринарної медицини відбувся випуск ветеринарних лікарів

Львівському національному університеті ветеринарної медицини26 червня 2014 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького (ЛНУВМБТ) відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів лікарям ветеринарної медицини.

 

Професор, ректор університету Володимир Володимирович Стибель висловив переконання, що більшість із сьогоднішніх бакалаврів продовжить навчання у ЛНУВМБТ, подаючи документи на вступ до магістратури. А тим, хто збирається на виробництво, побажав знайти добру роботу з гідною зарплатою.

"Сьогодні, безсумнівно, для усіх вас дуже важливий день. У вашому житті закінчився дуже цікавий період практично безтурботної студентської молодості. Ви на порозі чергового вибору. Переконаний, що роки навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького ви запам'ятаєте як найкращі роки свого життя! Не забувайте рідний університет. Вступайте в ряди Асоціації випускників. Добра вам, щастя, здоров'я, Божої благодаті та миру нашій країні", – звернувся до випускників із напутнім словом В.Стибель.

 

Традиційно випускники факультету ветеринарної медицини на знак пошани поклали кошики квітів до барельєфів корифеїв львівської ветеринарної школи професорів Степана Ґжицького та Вацлава Морачевського.

 

До випускників ветфакультету із вітальним словом також звернулись в.о. декана факультету економіки та менеджменту Павло Музика, заступник декана біолого-технологічного факультету Олег Слобода, заступник декана факультету харчових технологій та екології Степан Грабовський, заступник декана факультету заочної освіти Наталія Сливка.

 

В.о. декана ветеринарного факультету Юрій Стронський подякував колишнім студентам за роки доброго навчання в університеті та побажав успішно використовувати здобуті знання на практиці та у професійній діяльності.

 

Ю.Стронський нагородив цінними подарунками найкращих випускників та вручив майже 150-ти бакалаврам документи про присвоєння кваліфікації молодшого лікаря ветеринарної медицини.

 

Джерело:http://www.osvita.org.ua/news/77355.html