Приватний ВНЗ України отримав визнання ESQR

Приватний ВНЗ України отримав визнання ESQRОрганізація European Society for Quality Research - ESQR (Європейське товариство досліджень якості: http://www.esqr.org/ru/) вручила премії 59 компаніям, структурам державного рівня і організаціям різних галузей з Європи, Азії, Північної та Південної Америки та Австралії. Єдиним переможцем від України цього року стала Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП).

Європейська організація визнала високу якість освіти в МАУП і удостоїла цей ВНЗ престижної премії European Awards for Best Practices 2014. Оцінювання проводилось європейськими експертами за різними критеріями.

У тому числі звертали увагу на інновації, які застосовуються в процесі навчання, сучасні технології та культуру освітнього процесу.

 

"Для нас честь отримати високу оцінку від Європейського товариства дослідження якості, - підкреслив ректор МАУП Анатолій Подоляка, - Ми опинилися в одному ряду з найбільшими підприємствами, організаціями та вузами з різних країн світу. Ця премія дає нам можливість брати участь в інших міжнародних конкурсах і конвенціях ESQR, розвиватися і досягати нових висот, щоб ще раз підкреслити, що МАУП - це завжди новації, передовий досвід, найкращі педагогічні кадри і як наслідок - якісна освіта й успішне майбутнє випускників ".

 

Міжрегіональна академія управління персоналом успішно працює в Україні вже 25 років. МАУП є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом країни, в якому навчаються студенти з 39 країн світу. Навчальний процес в Академії забезпечують понад 2300 викладачів, 70% з яких - доктори і кандидати наук.

 

European Society for Quality Research - ESQR (Європейське товариство досліджень якості) розташоване в Лозанні (Швейцарія). Сприяє поширенню культури якості, визнанню передового досвіду ведення бізнесу, технологічної інновації, а також досягнення якості в організаціях в усьому світі й рекламі стратегій успішної діяльності.

 

Премій і нагород ESQR в різні роки удостоювалися такі міжнародні бренди як Philips (Голландія), Carlsberg (Данія), Unicredit (Італія), Nippon (Японія). В освітніх програмах ESQR беруть участь десятки вищих навчальних закладів у всьому світі.

 

Джерело:http://osvita.ua/vnz/consultations/41728/