Кабінет Міністрів реорганізував Держінформнауки

Кабінет Міністрів реорганізував ДержінформнаукиУряд реорганізував Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

За повідомленням МОН, замість реорганізованого агентства створено центральний орган виконавчої влади з реалізації політики у сфері електронного урядування – Державну службу з питань електронного урядування.

Відповідна постанова прийнята Кабінетом Міністрів України.

Згідно з постановою, Міністерство освіти і науки є правонаступником прав та обов'язків Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації з питань реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

У Міністерстві освіти і науки зазначили, що таким чином освітньому відомству будуть повернуті повноваження в управлінні наукою.

"Це дозволить розвивати інфраструктуру наукових досліджень, зокрема шляхом інтеграції вищої освіти та науки", - зазначили у Міносвіти.

5 червня керівник реорганізованого Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко подав заяву про своє звільнення.

Джерело:http://osvita.ua/vnz/41478/