Національний університет державної податкової служби України відзначив 17-річчя яскраво й спортивно

Національний університет державної податкової служби України відзначив 17-річчя яскраво й спортивноПрекрасне свято – ще юні, але й зрілі 17 років – відсвяткував 30 травня факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету державної податкової служби України.

 

На загальнофакультетському шикуванні, з якого розпочалося свято, було відзначено грамотами й подяками за особисті досягнення та здобутки найкращих працівників та курсантів.

Вручено грамоти від Міністерства освіти і науки України та Київської міської державної адміністрації та в. о. ректора Лесі Савченко і начальнику факультету 2009-2014 років. Олександру Розуму – за участь у волонтерському русі, його підтримку та поширення.

«Варто відзначити, що випускники факультету завжди будуть затребувані. Адже повсякчас потрібні висококваліфіковані й відважні фахівці у виявленні, розкритті й запобіганні злочинам у сфері оподаткування», – наголосила Леся Савченко у вітальному слові.

Під час свята, яке мало своє продовження на стадіоні спортивного комплексу університету, курсанти демонстрували свої спортивні здібності. Оцінювали виступи журі у складі: начальника факультету 2009-2014 років Олександра Розума; завідувача відділу організаційно-методичної роботи з проблем виховання Віри Шашенко; голови Профкому студентів та курсантів Дмитра Педченка; студентського ректора Ігоря Меньківського; заступника директора Київського фінансово-економічного коледжу з виховної роботи Оксани Пілевич. Переможців нагороджено цінними дарунками.

Завершилось дійство святковим концертом, подарованим творчими колективами Культурно-мистецького центру «Сузір'я».

Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/regionalnews/33714-natsionalniy-universitet-dergeavnoyi-podatkovoyi-slugebi-ukrayini-vidznachiv-17-richchya-yaskravo-y-sportivno