Інтенсивний курс польської у Варшаві та Кракові

Інтенсивний курс польської у Варшаві та КраковіПотрібно швидко вивчити польську мову в Польщі? Хочете вдосконалити свої наявні знання? Освітня компанія «EUROSTUDY» здійснює мовну та адаптаційну підготовку абітурієнтів до вступу у кращі вищі навчальні заклади Польщі, пропонуючи інтенсивні курси польської мови в Кракові та Варшаві.
 
Курси розраховані як для початківців («з нуля»), так і для тих, хто раніше вже вивчав польську. Під час навчання ви зможете оволодіти усіма базовими мовними навичками на трьох рівнях: А1 – початковому, А2 – нижче середнього, В1 – середньому. Заняття проводяться у малих групах по 8-10 осіб, в яких кожен слухач отримає всебічну увагу високопрофесійних викладачів.
 
Інтенсивний курс польської мови у Варшаві не залишить нікого байдужим, адже він проводиться у самому серці Польщі - її старовинній столиці, сповненій особливої енергетики європейської країни, багатої культурною спадщиною та всесвітньо відомими пам'ятками архітектури.
 
Інтенсивний курс польської мови у Варшаві викладається на трьох рівнях А1, А2 і початковому В1- та розрахований на 88 академічних годин. Заняття проводяться 5 разів на тиждень (з понеділка по п'ятницю) у мовній школі «EUROSTUDY», що розташована у самому центрі Варшави.
 
Дати проведення курсів: 03.08.2015-31.08.2015р. та 01.09.2015-29.09.2015 р.
 
Вартість програми у випадку реєстрації до 30.05.2015 року складає 550 євро (замість 620 євро).
 
Інтенсивні курси польської мови у Кракові також неодмінно запам'ятаються слухачам гостинністю мальовничого старовинного польського міста, розташованого на берегах Вісли. Краків вразить вас своєю культурною спадщиною, адже не дарма він вважається скарбницею шедеврів мистецтва та пам'яток архітектури не лише Європи, а й світу.
 
Інтенсивний курс польської мови у Кракові викладається на рінях А1, А2, В1- та В1+ та розрахований на 170 академічних годин. Заняття проводяться 6 разів на тиждень (з понеділка по суботу) у мовній школі «EUROSTUDY», що розташована неподалік центру Кракова.
 
Дати проведення курсу: 20.07.2015-06.09.2015 р.
 
Вартість програми у випадку реєстрації до 30.05.2015 року складає 645 євро (замість 730 євро).
 
До вартості курсів включено:
 
- повний інтенсивний курс польської мови;

- супровід координатора в Кракові та Варшаві;

- реєстрація учасника;

- підготовка та подання документів для отримання шенгенської візи у візовий центр Польщі;

- стартовий пакет мобільного оператора;

- оглядові та розважальні екскурсії містом у вихідні дні.
 
До вартості не входить: проживання у приватному гуртожитку із кімнатою на 2 особи (у Варшаві 160 євро за 4 тижня, у Кракові - 245 євро за 7 тижнів), харчування (15-20 злотих на день), трансфер до Кракова або Варшави, платні екскурсії містом або за містом, візові витрати.
 
Для реєстрації на мовні курси у Варшаві або Кракові вам необхідно заповнити анкету учасника (http://eurostudy.info/topcourses) на сайті компанії «EUROSTUDY» (http://eurostudy.info/) або записатися на курси за телефоном (044) 200-28-40.
 
Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/poland/46727/