Top-10 університетів Європи за версією US News

Top-10 університетів Європи за версією US NewsВідоме американське видання US News склало список топ-10 світових університетів, розташованих в Європі, ранжируваних на основі академічної репутації та дослідницької діяльності.
 
10. KU Leuven
 
Заснований в 1425 році KU Leuven є одним з найстаріших університетів у Європі та найбільшим у Бельгії. KU Leuven пропонує свої програми на кампусах, розташованих в 11 бельгійських містах.
 
9. University of Manchester
 
В університеті Манчестера навчаються студенти з 154 країн. Британський університет заявив про те, що приймає більше іноземних студентів, ніж будь-який інший ВНЗ у Сполученому Королівстві.
 
8. University of Munich
 
У Мюнхенському університеті навчається 50 542 студентів. В університеті, який може простежити своє коріння, починаючи з 1472 р. студенти можуть вивчати гуманітарні науки, право, економіку, соціальні науки та медицину, а також інші предмети.
 
7. Pierre and Marie Curie University - Paris 6
 
Pierre and Marie Curie University - Paris 6 навчає 34 000 студентів, 20 відсотків з яких є іноземними. Установа може похвалитися сотнею науково-дослідних лабораторій.
 
6. University of Edinburgh
 
Університет Единбурга, розташований в столиці Шотландії, має три коледжі, що включають 22 школи. Студенти можуть вивчати право, економіку, богослов'я та хімію, а також інші предмети.
 
5. Swiss Federal Institute of Technology Zurich
 
Швейцарський федеральний технологічний інститут Цюріха заснований в 1855 році і є провідним навчальним закладом техніки та природничих наук. ВНЗ навчає більше 18 500 студентів з більш ніж 110 країн.
 
4. University College London
 
Розташований в самому серці столиці Британії Університетський коледж Лондона також має кампуси в Австралії та Катарі. У 1878 році університет став першим в Англії, який визнав права жінок-студенток на рівних умовах з чоловіками.
 
3. Imperial College London
 
Imperial College London фокусується на природничих науках, техніці, медицині та бізнесі. Університет навчає 14 700 студентів та магістрантів з більш ніж 125 країн.
 
2. University of Cambridge
 
Кембриджський університет, який має більш ніж 18 000 студентів, був заснований в 1209 році. Серед людей, пов'язаних з Кембриджем, лауреатів Нобелівських премій більше, ніж пов'язаних з будь-яким іншим навчальним закладом.
 
1. University of Oxford
 
Оксфордський університет був заснований в 1096 році і є найстарішим університетом англомовного світу. ВНЗ має більш ніж 22 000 студентів, у тому числі 11 703 студентів та 10 173 магістрантів і докторантів, повідомляється на сайті університету.
 
Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/university-raitings/46595/