Консультації з питань навчання в Польщі

 Консультації з питань навчання в ПольщіНа будь-які запитання, що стоються навчання у Польщі, надають відповіді фахівці провідної українсько-польської компанії «Європейська освіта».
 
«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що здійснює свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Компанія динамічно розвивається й уже встигла зарекомендувати себе в якості надійного партнера.
 
Найкращі вищі навчальні заклади Польщі уповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію, надавати послуги з набору студентів в Україні, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги з підбору житла, легалізації документів, отримання візи, трансферу до місця навчання, поселення та підтримки студентів протягом першого року навчання.
 
Фахівці компанії «Європейська освіта» мають суттєвий досвід та можуть надати безкоштовну консультацію з будь-яких питань щодо вступу на більше ніж 600 бакалаврських та магістерських напрямків у польських університетах, вивчення польської мови на канікулах у таборах та вищих навчальних закладах, професійних курсів, ознайомчих турів польськими університетами.
 
У «Європейській освіті» зможуть надати відповідь щодо фінансових аспектів навчання та проживання у Польщі, а також щодо можливостей безкоштовного навчання, отримання грантів та стипендій, розкажуть про перспективні спеціальності для європейського ринку праці та можливості працевлаштування у Європейському Союзі.
 
Також абітурієнти та їх батьки мають можливість дізнатись про процедуру вступу, переклад, нотаріальне завірення, нострифікацію та легалізацію документів, формування та подання повного пакету документів згідно з вимогами провідних вищих навчальних закладів Польщі, надання офіційного підтвердження з університету про зарахування, візові питання, підбір житла, екскурсії під час вивчення польської та багато іншого.
 
Отримати консультацію ви можете за телефоном: (044) 200-28-40
 
Партнерами програми «Європейська освіта» є: найбільший в Україні освітній інтернет-ресурс «Освіта.ua», провідний виробник меблів і комплексних інтер'єр них рішень в Україні ENRAN, приватна консалтингова компанія «LEGANT», піар-агенція «PR-energy», Міжнародний європейський рух (European Movement International) і його підрозділ «Європейський рух в Україні» (European Movement Ukraine), Всеукраїнський благодійний фонд Helpica та ін.
 
Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/poland/42233/