Відкривається пан'європейський агрегатор MOOC

Відкривається пан'європейський агрегатор MOOCЗа підтримки Європейського Союзу відкривається платформа EMMA (European Multiple MOOC Aggregator - http://europeanmoocs.eu/) , на якій будуть розміщені онлайн-курси від університетів всієї Європи на різних мовах. Пілотна програма проекту стартує у восьми країнах: Англії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Португалії, Франції та Естонії. Перші MOOC (http://osvita.ua/abroad/glossary/37358/) почнуться ближче до жовтня, а коло тем включатиме педагогіку, освітні технології або розробку додатків на платформі Android.
 
Участь в програмі візьмуть дванадцять університетів і компаній в восьми згаданих європейських країнах. EMMA функціонуватиме за підтримки та фінансування «Рамкової програми Європейського Союзу з конкурентоспроможності та інновацій», і представлений громадськості як 30-місячний пілотний проект, який забезпечує доступ до курсів MOOC на різних мовах з автоматичною транскрипцією.
 
На сайті проекту зазначається, що EMMA працюватиме в двох основних режимах: в якості агрегатора та хостингу системи курсів, розроблених європейськими університетами, а також як система, яка дозволяє учням побудувати свій власний шлях навчання з використанням одиниць MOOC як будівельних блоків.
 
Після введення в експлуатацію, EMMA буде відкритий також і для інших постачальників MOOC, які хочуть, щоб їхні курси були доступні на декількох мовах і без кордонів.
 
Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт проекту: http://europeanmoocs.eu/.
 
Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/distance-learning/42882/