Варшавський університет - лідер серед вишів Польщі

Варшавський університет - лідер серед вишів ПольщіВаршавський університет (http://osvita.ua/abroad/higher_school/university/18715/) запрошує абітурієнтів з України отримати висококласну освіту, престижний диплом і гарантію успішної побудови професійної кар'єри в майбутньому.
 
Навчання розпочинається 1 жовтня зі святкової інавгурації 2014/15 навчального року, на якій відбудеться урочисте прийняття присяги новими студентами.
 
Варшавський університет протягом багатьох років є незмінним лідером у наданні вищої освіти в Польщі. За даними освітнього фонду «Perspektywy», в рейтингу академічних вищих навчальних закладів 2014 року серед 88-ти найпрестижніших вишів країни він посів перше місце (також і в 2011, 2010, 2007, 2006 рр. та друге місце в 2013, 2012, 2008 , 2009 рр.).
 
За свою майже 200-річну історію університет завоював величезне міжнародне визнання, що відбилося в таких відомих рейтингах, як Академічний рейтинг університетів світу («Шанхайський рейтинг»), QS Top Universities і Times Higher Education, де виш посідає високі позиції.
 
Варшавський університет пропонує велику різноманітність навчальних програм бакалаврату (BA), магістратури (MA/MSc/LLM), MBA, докторантури (PhD), післядипломної освіти, а також різноманітні літні школи та професійні курси.
 
Всі програми викладаються в повній відповідності з Болонським процесом і викладаються як польською, так і англійською мовою. Університетом підписано більш ніж 1100 Erasmus-угод, що, в свою чергу, дозволяє студентам частину свого навчання провести в кращих університетах світу, отримуючи додаткові знання і культурний досвід.
 
Варшавський університет славиться своєю унікальною і багатою інфраструктурою: двадцятьма факультетами, різноманітністю новітніх лабораторій і науково-дослідних центрів, трьома величезними кампусами в найпрестижніших районах Варшави, оснащених передовими технологіями і новітнім обладнанням.
 
Головною гордістю університету є його прекрасний професорсько-викладацький склад і особливий характер викладання - шанобливе і дбайливе ставлення до кожного студента, безвідмовна індивідуальна повага та академічна допомога, про які з теплотою в серці згадують практично всі випускники. Адже завдяки такому підходу вони стають конкурентоспроможними фахівцями і високо цінуються кращими національними та міжнародними роботодавцями.
 
Університет дбає також і про позакласне життя своїх студентів, організовуючи цікаві творчі та спортивні заходи, чому сприяє його розташування в столиці Польщі - в старовинному місті з унікальними пам'ятками, неповторною архітектурою і красивими парками.
 
Отримати безкоштовну консультацію з питань вступу до вищих навчальних закладів Польщі ви можете за телефоном компанії «Європейська освіта» (http://osvita.ua/abroad/edu_agency/18682/) у Києві: (044) 200-28-40.
 
«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що проводить свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Кращі вищі навчальні заклади Польщі вповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію в Україні, надавати послуги з набору студентів, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги при підборі житла, легалізації документів, отриманні візи, трансфері до місця навчання, поселенні та підтримці студентів протягом першого року навчання.
 
Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/poland/42515/