Магістерські та докторські стипендії від QS

Магістерські та докторські стипендії від QSЩороку фонд QS Scholarships (http://www.topuniversities.com/scholarships) виділяє 1,7 млн. доларів на фінансування стипендій для учасників QS World Grad School Tour (http://www.topuniversities.com/events/qs-world-grad-school-tour).
 
Володар стипендії 2011 QS Community Scholarship Петрос Перселіс, каже, що ця стипендія допомогла йому отримати ступінь магістра в Стенфордському університеті. Тепер, працюючи в сфері фінансових послуг та консалтингу, він ділиться порадами, як отримати фінансування для своєї післядипломної освіти.
 
Якщо ви хочете отримати стипендію для своєї магістерської (http://osvita.ua/abroad/higher_school/master-programs/) або PhD програми, зверніть увагу на поточний список стипендій QS Scholarships. Деякі стипендіальні програми дозволяють фінансувати післядипломне навчання в конкретних вузах, а деякі в будь-якому вузі на вибір самого студента.
 
Стипендія QS Leadership Scholarship (http://www.topuniversities.com/student-info/qs-scholarships/leadership-scholarship-postgraduate-studies) присуджується особам, що демонструють сильні лідерські якості та прихильність до досягнення позитивних змін, в той час як стипендія QS Academic Scholarship (http://www.topuniversities.com/student-info/qs-scholarships/scholarship-academic-excellence) є визнанням академічних досягнень і потенціалу кандидата для того, щоб він зміг внести свій вклад в певну область досліджень.
 
Для того щоб подати заявку на стипендію QS, спочатку потрібно відвідати захід QS World Grad School Tour. Щороку ви можете вибрати захід, який проходить у містах по всій Північній і Латинській Америці, Європі (http://www.topuniversities.com/events/qs-world-grad-school-tour/europe), Азії та Африці.
 
Окрім можливості отримати стипендію, QS World Grad School Tour також дозволяє зустрітися з представниками провідних університетів усього світу (http://osvita.ua/abroad/higher_school/university/). Учасники QS World Grad School Tour зможуть поговорити безпосередньо з представниками приймальних комісій і консультантами, а також взяти участь в семінарах на тему вступу на післядипломні програми за кордоном.
 
Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/master-programs/42514/