Гранти у сферах маркетингу та викладання

Гранти у сферах маркетингу та викладанняМіжнародні програми стажувань від міжнародної молодіжної організації AIESEC — це можливість отримати новий практичний досвід для успішної кар'єри, розвиваючи професійні навички в іншій країні. Програми дозволяють не лише отримати нові знання та навички, підвищити рівень володіння англійською мовою, поринути у нову культуру та подорожувати, а й краще пізнати себе, розвинути особистісні якості та виховувати в собі лідера.
 
Міжнародна програма професійних стажувань «Global Talent» передбачає роботу у компаніях у таких сферах як педагогіка, інформаційні технології, програмування, розробка сайтів, інженерія, маркетинг, проектний менеджмент, HR, фінансовий менеджмент, облік і аудит. Тривалість програми від 9 тижнів до 1,5 року.
 
Під час міжнародної програми професійних стажувань «Global Talent» виплачується заробітна плата, що становить необхідний мінімум для перебування в іншій країні (місце проживання та харчування, транспорт).
 
AIESEC оголошує конкурс на здобуття грантів, що покриватимуть вартість контракту міжнародної програми професійних стажувань "Global Talent" у сфері маркетингу та у сфері викладання.
Сьогодні - це можливість, завтра - це нова країна, нові друзі, нові знання та навички.
 
Умови конкурсу:
 
1. Відповідати всім вимогам до кандидата;
 
2. У сфері маркетингу: розробити рекламне звернення для будь-якого товару чи послуги, яке буде розповсюджуватися в одному з наступних джерел обраним вами: реклама на радіо; реклама на телебаченні; реклама у пресі; реклама в Інтернеті.
Критерії оцінювання: оригінальність та унікальність ідеї; структура рекламного звернення; стильове вирішення звернення.
У сфері викладання. Скласти детальний план заняття англійської мови, на 60 хв, для вікової категорії 12-14 років (школярі). Тема заняття дається на вибір: «Екологічні проблеми людства»; «Здоровий спосіб життя»; «Моя майбутня професія».
Критерії оцінювання: зміст заняття; застосування наочності в процесі заняття; граматична правильність написання роботи.
 
3. Надіслати електронну версію вашої роботи та посилання на сторінку у соцмережі, де розміщений цей запис (репост) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
4. Результати будуть оголошені 29 липня, переможці будуть повідомлені електронним листом.
 
Джерело:http://osvita.ua/vnz/student_life/42204/