Завершено тестування кандидатів, громадян України болгарського походження для направлення на навчання до вищих навчальних закладів Болгарії

Завершено тестування кандидатів, громадян України болгарського походження для направлення на навчання до вищих навчальних закладів БолгаріїЗгідно зі ст. 8 Протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України та Міністерством освіти, молоді і науки Республіки Болгарія на 2012/2013, 2013/2014 та 2014/2015 навчальні роки на Одещині завершено кампанію по проведенню тестування кандидатів, громадян України болгарського походження для направлення на навчання до вищих навчальних закладів Республіки Болгарія.

 

Заходи проводилися спільною українсько-болгарською комісією 30 червня 2014 року - на базі Болградської гімназії ім. Г. С. Раковського та 2 липня 2014 року - в Одеському обласному інституті удосконалення вчителів.

Всього у тестуванні взяли участь 86 абітурієнтів з Одеської та 2 – із Запорізької областей.

 

Результати тестування будуть опубліковані наприкінці липня 2014 року на сайті Міністерства освіти, молоді та науки Республіки Болгарія.

 

Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/regionalnews/34881-zaversheno-testuvannya-kandidativ,-gromadyan-ukrayini-bolgarskogo-pohodgeennya-dlya-napravlennya-na-navchannya-do-vischih-navchalnih-zakladiv-bolgariyi