Університети Лондона: семінар та стипендії в Києві

Університети ЛондонаЗамислюєтеся про навчання в лондонському вузі? Приходьте на семінар 12 червня в Києві! Дейв Фью, регіональний менеджер Foundation Campus, проведе семінар та співбесіди на отримання стипендій. Тема семінару: «Університети Лондона: вступні вимоги і процедура вступу». Семінар з навчання в Англії пройде у четвер, 12 червня, з 11:00 до 12:00. Співбесіди на отримання стипендії на програму Foundation або Pre-Masters (підготовка до британського вузу з вересня 2014 р.) відбудуться 12 червня, з 12:00 до 15:00.Місце проведення семінару та співбесід: конференц-зал компанії «Бізнес-Лінк», БЦ «Іллінський», м. Київ, вул. Іллінська, б. 8, під'їзд 8, поверх 6.

Робоча мова семінару англійська. Участь у семінарі безкоштовна. Попередня реєстрація обов'язкова.  Інформація про програму Foundation в London Foundation Campus: початок навчання на програмі: вересень, січень. Мінімальний вік 17 років. Навчання проходить на базі University of London. Тривалість курсу 3 триместри (1 рік). Вартість програми: ? 14250 за рік.Інформація про програму Pre-Masters в London Foundation Campus: початок навчання на програмі: вересень, січень, квітень, червень. Мінімальний вік 21 рік. Навчання проходить на базі University of London. Тривалість курсу 1, 2 або 3 триместри. Вартість програми: ? 4750 на триместр.Спеціальності, за якими можна проходити навчання:

  • бізнес, економіка, фінанси, менеджмент;
  • право, гуманітарні та соціальні науки;
  • комп'ютерні, інженерні та природничі науки;
  • медико-біологічні науки;
  • медіа.

Стипендії надаються у формі знижок на навчання:

  • 20% (25% при оплаті повної вартості навчання до 30 червня);
  • 12% (17% при оплаті повної вартості навчання до 30 червня);
  • 5% (10% при оплаті повної вартості навчання до 30 червня).

Успішне закінчення програми гарантує вступ в один з партнерських університетів. Можливий також вступ в іншій престижний вуз Англії.

Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/england/41475/