Інтенсивний курс польської мови в Польщі

Інтенсивний курс польської мови в ПольщіПрограма «Європейська Освіта», за підтримки Європейського Руху в Україні, проводить набір учасників у Літні мовні школи в період з 4 по 10 серпня (виїзд 3 серпня) для проходження інтенсивних сертифікованих курсів польської мови.

Навчання проводиться на базі партнера програми – Державного професійного інституту в м. Замость (Польща).

Мета програми – дати можливість потенційним абітурієнтам та іншим бажаючим, пройти сертифіковані курси у професійних викладачів (носіїв польської мови), з закріпленням теоретичних знань на практиці та адаптацією безпосередньо на місці навчання.

Під час семиденного перебування в Польщі при Державному професійному інституті, усі учасники пройдуть інтенсивний курс польської мови, який складається з 36 годин навчання (6 днів по 6 годин) та практики під час відпочинку (похід у магазини, кав'ярні, кінотеатр, музеї, різноманітні екскурсії тощо). Заняття проводяться у невеликих групах професійними викладачами які мають досвід навчання іноземців.

По закінченню курсів, кожен учасник отримає від Державного професійного інституту в м. Замость офіційний Сертифікат про проходження курсів польської мови.

Проживати учасники будуть в комфортабельному студентському хостелі з цілодобовим обслуговуванням та триразовим харчуванням.

Хостел знаходиться під постійним відеоспостереженням, вхід до приміщення можливий лише за особистим електронним ключем.

Основні умови:

Вартість участі у програмі: 660 євро + 560 грн.
Цільові групи: 10 - 15 учасників.
Планові дати заїзду: 4 – 10 серпня.
Термін подання заявки: до 18 липня.
Кількість навчальних годин: 36 год. + практика.

У вартість участі входить: трансферне перевезення Україна – Польща – Україна), проживання в хостелі при вищому навчальному закладі (7 днів); триразове харчування; інтенсивний курс польської мови; реєстрація учасника, формування та оформлення необхідного пакету документів; вирішення візових питань; страхування; роздаткові інформаційні та навчальні матеріали; отримання офіційного Сертифікату про проходження курсів польської мови від Державного професійного інституту.

Для отримання додаткової інформації ви можете зв'язатися з менеджером програми «Європейська освіта» за телефоном: (044) 200-28-40.

Програма «Європейська освіта» – українсько-польська компанія, що здійснює свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України з 2005 року. Компанія створена з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі. Програма Європейська Освіта уповноважена кращими ВНЗ Польщі проводити інформаційну та вступну кампанію, надавати послуги з набору студентів, з правами приймальної комісії, послуги з підбору житла, легалізації документів, отримання візи, перевезення на місце навчання, поселення та підтримка студента протягом першого року навчання.

Джерело:http://osvita.ua/abroad/language/41370/