Польські ВНЗ знизили вартість навчання для українців

Польські ВНЗ знизили вартість навчання для українцівУ 2014/2015 навчальному році вартість навчання у провідних державних вишах Польщі складе всього 1000 євро. Особливо привабливими для українських студентів можуть бути пропозиції наступних університетів:

Краківський Державний Педагогічний Університет. Краків, чиї унікальні пам'ятки архітектури занесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є одним з найбільших наукових, культурних та економічних центрів Польщі, що, безсумнівно, робить його привабливим не тільки для туристів з усього світу, а й для іноземних студентів, які бажають отримати якісну освіту.

Педагогічний Університет в повній мірі забезпечує таку можливість, пропонуючи програми бакалаврату, магістратури, аспірантури та курсів післядипломної освіти, які викладаються на гуманітарному, філологічному, педагогічному та біолого-географічному факультетах, факультеті мистецтв, а також на факультеті математики, фізики та техніки.

Вартість навчання в Педагогічному університеті для українських студентів знизилася з 2000 євро до 1000 євро, причому за всіма програмами кожного з факультетів.

Державний Університет «Люблінська Політехніка» пропонує програми бакалаврату, магістратури, аспірантури, а також програми ступеня інженера на факультетах будівництва та архітектури, електротехніки та інформатики, інженерії довкілля, факультетах механіки, основ техніки та факультеті менеджменту. В цілому виш пропонує 16 технічних напрямів та більш ніж 50 спеціальностей.

Вартість навчання в «Люблінській Політехніці» для українських студентів знизилася до 1000 євро за рік.

Державний Університет імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні - найбільший державний виш у східній Польщі, який протягом багатьох років незмінно входить до десятки кращих ВНЗ країни.

Університет має 11 факультетів, включаючи факультет мистецтв, біології та біотехнології, хімії, економічний факультет, факультет філософії і соціології, математики, інформатики та фізики, землеволодіння та благоустрою, педагогіки і психології, політології, правознавства та адміністрації, а також гуманітарний факультет. В цілому студенти можуть вибирати з більш ніж 12 спеціальностей і 40 напрямків.

Вартість навчання в університеті для українських студентів знизилася до 1000 євро за рік.

Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт» пропонує унікальні програми. Наприклад, цей ВНЗ - єдиний в Європі, який організовує курси Flucke Network. Також він славиться курсами комп'ютерної графіки, проектування веб-сторінок і програмування JAVA і C + +. При виші діє відома академія CISCO. А активне міжнародне співробітництво в рамках програм ERASMUS і LEONARDO воістину виправдовує назву школи, дозволяючи студентам відкрити для себе цілий світ - виїхати в Данію, Францію, Німеччину, Іспанію, Португалію, Латвію і Румунію.

Школа має чотири факультети: туризм та організація відпочинку, німецька філологія, інформатика та англійська філологія.

Вартість навчання у Вищій школі для українських студентів становить 1100-1300 євро на рік. А перший 2014/2015 навчальний рік на факультеті англійської філології для них пропонується безкоштовно!

Основною умовою навчання на території Польщі є знання абітурієнтами польської мови. Мовні курси можна пройти протягом 2 літніх місяців у Кракові та Варшаві.

Представляє польські виші в Україні уповноважена компанія Eurostudy, фахівці якої допоможуть вивчити польську мову, підготуватися і вступити до будь якого польського університету. Звертайтеся до фахівців Eurostudy за телефонами (063) 578-16-00; (044) 578-16-00, (096) 096-16-00 або по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/poland/41254/