Знижки на навчання в Bellerbys College (Англія)

Знижки на навчання в Bellerbys College (Англія)Ідеальна можливість підготуватися до вступу в кращі університети Великої Британії дешевше, бронюйте академічну програму Bellerbys College в освітньому агентстві IStudy і отримаєте суттєву знижку на навчання.

 

Академічні програми Bellerbys Collegе, що стартують у вересні 2014 року та січні 2015 року пропонуються з наступними знижками:

 

Курс

Ціна за триместр

Ціна зі знижкою

GCSE

7 150 ф.ст.

6 150 ф.ст.

A Level

7 710 ф.ст.

від 3 855 ф.ст.

Undergraduate Year 1

5 165 ф. ст.

3 506 ф.ст.


Центри Bellerbys College розташовані в Брайтоні, Кембриджі, Лондоні і Оксфорді.Брайтон - артистичне і студентське місто. Новий навчальний центр коледжу знаходиться в центрі Брайтона. Студенти можуть зосередиться на заняттях, і в той же час бути в центрі багатого культурного життя та розваг.Кембридж - місто з істинно англійською чарівністю. Краса архітектурних споруд доповнюється виразністю музеїв і прибережних парків. У Кембриджі знаходяться два кампуси - Queens Campus в класичному стилі і сучасний Manor Campus.Лондон пропонує незліченні можливості. Нова будівля коледжу розташована в історичному Грінвічі, недалеко від центру Лондона.Кампус Оксфорда знаходиться в центрі, в хвилинах ходьби від залізничного та автовокзалу. Коледж відрізняється зрцчним місцем розташування, перебуваючи в 10 хвилинах ходьби від центру міста і в той же час в тихому районі з видом на Темзу.Bellerbys Collegе вже більше 50 років допомагає іноземним студентам у віці від 14 років успішно підготуватися до вступу в кращі університети Великої Британії. За результатами іспитів A Levels 2012 Bellerbys Collegе включений в список 30 кращих освітніх шкіл престижного рейтингу Financial Times school rankings.Для бронювання або повного розрахунку витрат за цією програмою, а також за додатковою інформацією, звертайтеся в освітнє агентство IStudy за тел. (044) 222-82-79.

Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/england/41192/