Академічна програма Erasmus змінює вигляд

 Erasmus plus (Erasmus +)У Берліні була представлена програма академічних обмінів Erasmus plus (Erasmus +), що дає можливість навчатися, проходити стажування або викладати в одній з країн ЄС, а також Ісландії, Ліхтенштейні, Македонії, Норвегії та Туреччині. Про це повідомляє інформаційне агентство dpa.

Новий формат заснований на вже діючих проектах. У його рамках об'єднані, зокрема, програма студентських та викладацьких обмінів Erasmus, а також програми студентських та шкільних обмінів Leonardo da Vinci та Comenius.

Erasmus plus пропонує більш широкі можливості фінансування освіти за кордоном, в країнах, які беруть участь в програмі. З її допомогою молоді люди отримують унікальні можливості для розширення свого кругозору і здобуття нових професійних знань та навичок, підкреслила в інтерв'ю dpa міністр освіти Німеччини Йоханна Ванка. Erasmus plus, за її словами, це "європейський успіх": програма сприяє запобіганню зростання безробіття серед молоді і відкриває молодим людям нові перспективи в Європі.

На цілі європейських молодіжних обмінів Євросоюз до 2020 року виділить близько 15 мільярдів євро - на 40 відсотків більше, ніж у рамках попередніх програм.

За оцінкою міністерства освіти ФРН, в цей період, стати учасником програми Erasmus plus, тобто отримати стипендії або іншу фінансову допомогу, зможуть в одній тільки Німеччині більше 275 тисяч студентів університетів, 150 тисяч молодих людей, які проходять професійне навчання, і 130 тисяч юних німців, зацікавлених у придбанні досвіду перебування за кордоном.

Джерело:http://osvita.ua/abroad/higher_school/41037/