
Даний рейтинг публікується щорічно, починаючи з 2011 року (це його п'яте видання) й під час дослідження базується на таких показниках, як інтернаціоналізація, цитованість, співвідношення числа викладачів до числа студентів, а також на думках роботодавців стосовно вишу й сприйнятті його в академічному співтоваристві.
Рейтинг структурований за п'ятьма основними освітніми напрямками (мистецтво і гуманітарні науки (Arts & Humanities), інженерія та технології (Engineering & Technology), науки про життя і медицина (Life Sciences & Medicine), природничі науки (Natural Sciences), соціальні науки (Social Sciences) і відповідно за 36-ма академічними дисциплінами.
Польща цього року представлена в рейтингу завдяки семи своїм вищим навчальним закладам. Найкращі місця польські ВНЗ посіли у категорії «фізика й астрономія», де у п'яти з них були хороші показники.
- Новини
- Освіта за кордоном

Даний інноваційний напрямок (http://pracodawcy.uni.lodz.pl/wydarzenia/bankowosc-i-finanse-cyfrowe-innowacyjny-kierunek-ksztalcenia-na-uniwersytecie-lodzkim/) поєднав у собі фінанси з цифровими технологіями. Програма навчання створена за безпосередньої участі престижних польських компаній «Accenture» та «mBank», які є офіційними партнерами вишу. Їх співробітники також підключені до викладання, що є суттєвою перевагою цієї програми.
Слід зазначити, що «Accenture» - це глобальна консалтингова компанія з питань менеджменту, інформаційних технологій та аутсорсингу, представлена у 120-ти країнах світу. У Польщі вона працевлаштовує близько 2,5 тисячі осіб, включаючи 400 у самому Лодзі. У свою чергу, відомий комерційний банк «mBank» має понад 2 тисячі співробітників.
- Новини
- Освіта за кордоном

Словаччина - розвинена індустріальна країна, що динамічно розвивається. У 2011 році ВВП на душу населення склав близько 23 384 доларів США (в Україні – 3 575 дол.). У той же час рівень цін на багато товарів і послуг можна співставити з українським.
За останні роки Словаччина може похвалитися помітним зростанням виробництва, особливо в районі Братислави, а також зростанням іноземних інвестицій. Словаччина змогла за дуже короткий час (2002-2005 роки) переорієнтуватися на західний ринок і створити повноцінну ринкову економіку. Низька інфляція (1,6%) та експорт в країни ЄС приносить державі і бізнесу прибуток, а членство Словаччини в Євросоюзі сприяє подальшій стабілізації та зростанню економіки.
- Новини
- Освіта за кордоном

Основною метою такої моделі навчання є поглиблення знань студентів у різних областях науки, заощаджуючи при цьому їхній час і гроші. До того ж така пропозиція це прекрасний спосіб збагатити своє резюме, адже наявність 2-х дипломів послугує значною перевагою під час працевлаштування, як і висока конкурентоспроможність випускників Академії суспільних наук завдяки її новітнім методам навчання.
Таким чином, студенти, які обрали факультет менеджменту, отримають спеціалізовані знання та вміння в галузі управління підприємствами та некомерційними організаціями, а також процесами і проектами в економічних і суспільних організаціях, навчаться розпізнавати і вирішувати проблеми, пов'язані з людськими та інформаційними ресурсами.
- Новини
- Освіта за кордоном

Освіта в США по праву вважається кращою у світі, а американські коледжі та університети постійно посідають найвищі позиції у світових рейтингах ВНЗ. Крім високої якості навчання, США також є лідером за кількістю студентів у країні, яких, згідно з останніми даними ЮНЕНСКО, налічується понад 14 мільйонів! Також рекордним є кількість вищих навчальних закладів в цій країні - понад 6000! Такі показники говорять самі за себе і не залишають сумнівів у тому, що США - дійсно найкраща країна для отримання освіти.
Вступити до американського ВНЗ для багатьох здається нездійсненною мрією, адже найголовніша перепона на цьому шляху - це непідйомний бюджет. Дійсно, навчання в США є одним з найдорожчих у світі і не кожному приходяться "по кишені" такі витрати.
- Новини
- Освіта за кордоном

Зростання числа іноземних студентів у Польщі обумовлено, головним чином, безпрецедентним збільшенням кількості студентів з України. У цьому навчальному році в польських вищих навчальних закладах навчаються 23 329 українців, що на 8 206 більше, ніж лише рік тому. В цілому, відсоткове співвідношення студентів з України серед іноземців вже перевищило 50%.
Для порівняння, згідно з аналізом польського Освітнього фонду «Perspektywy», заснованого на даних офіційної статистики, в 2005/06 навчальному році українців налічувалося 1 989 осіб, в 2007/08 – 2 467, в 2010/11 – 4 879 і в 2012/13 – 9 747 осіб.
- Новини
- Освіта за кордоном

Зважаючи на виклики, які стоять перед Україною, цього року фонд в першу чергу підтримає тих, хто планує навчання в сфері державного управління. Крім того, будуть розглянуті заявки аплікантів, які мають бажання продовжити освіту в галузях, що сьогодні є не менш важливими для України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право та аерокосмічна інженерія.
Фондом також будуть розглянуті заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.
Обов'язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов'язання по завершенні навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.
- Новини
- Освіта за кордоном

Курси розраховані як для початківців («з нуля»), так і для тих, хто раніше вже вивчав польську. Під час навчання ви зможете оволодіти усіма базовими мовними навичками на трьох рівнях: А1 – початковому, А2 – нижче середнього, В1 – середньому. Заняття проводяться у малих групах по 8-10 осіб, в яких кожен слухач отримає всебічну увагу високопрофесійних викладачів.
Інтенсивний курс польської мови у Варшаві не залишить нікого байдужим, адже він проводиться у самому серці Польщі - її старовинній столиці, сповненій особливої енергетики європейської країни, багатої культурною спадщиною та всесвітньо відомими пам'ятками архітектури.
Інтенсивний курс польської мови у Варшаві викладається на трьох рівнях А1, А2 і початковому В1- та розрахований на 88 академічних годин. Заняття проводяться 5 разів на тиждень (з понеділка по п'ятницю) у мовній школі «EUROSTUDY», що розташована у самому центрі Варшави.
- Новини
- Освіта за кордоном
- Шість переваг студентського життя в Голландії
- Безкоштовне навчання в Університеті Тарту
- Навчання у Британії: з турботою про дітей
- Top-10 університетів Європи за версією US News
- Топ-10 найкращих польських вишів у сфері ІТ
- Вища освіта в Польщі російською з практикою в ЄС
- Університет Шеффілда: престиж освіти й реальне працевлаштування
Останні розробки уроків
МАНДРІВКА ДО ОСТРОВА ЗДОРОВ'Я
19 грудня 2017
Робота з фразеологізмами
14 грудня 2017
Знайомство із Всесвітом
12 грудня 2017
Інтегрований урок математика / ліплення
12 грудня 2017
Літературне читання М. Слабошпицький "Хлопчик Валь".
12 грудня 2017
Шумлять дерева мого краю
12 грудня 2017
Найпопулярніші матеріали
- УДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ЧИТАННЯ (Вправи та завдання)
- В ОДНОМУ ЩАСЛИВОМУ ДИТИНСТВІ (Свято прощання з початковою школою)
- Зразок оформлення висновків курсової роботи
- Я буду здоровим! (Виховна година-тренінг)
- Складання діалогу. Звертання та слова ввічливості
- Навчання математики в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладах
- Технологія виготовлення швейних виробів
- Місце і роль сім’ї у вихованні дітей.
- ПРОЕКТ «ЗБЕРЕЖЕМО ТЕПЛО В ОСЕЛЯХ» (3-й клас)
- Сценарій до Дня вчителя
Останні статті
Робота з батьками ВИХОВАННЯ БЕЗ ГРУБОСТІ й ЖОРСТОКОСТІ
19 грудня 2017
Микола Олександрович Корф
15 грудня 2017
ДОСВІДЧЕНІ ВЧИТЕЛІ РАДЯТЬ
15 грудня 2017
Проектні технології на уроках зарубіжної літератури.
14 грудня 2017
Готуємо вчителя для національної школи
14 грудня 2017
Формуємо пізнавальний досвід дитини
13 грудня 2017
Нові виховні заходи
ЯПОНІЯ - країна вранішнього сонця
19 грудня 2017
ПРО ГІГІЄНУ І ОХАЙНІСТЬ ДБАЄМО, АДЖЕ СЕБЕ ТА ІНШИХ ПОВАЖАЄМО
19 грудня 2017
У гості до бабусі Заняття для дітей молодшої групи
13 грудня 2017
РОБОТА З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ – ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОГО
13 грудня 2017
Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває (Розробка знят-тя з учнями 3-х класів)
13 грудня 2017
ЯК «НЕ ЗГОРІТИ» НА РОБОТІ
13 грудня 2017
Педагогічний етюд «Батьки і діти»
13 грудня 2017
Брейн-ринг «Україна – моя Батьківщина»
12 грудня 2017
ЗАКЛИКАННЯ ВЕСНИ (Сценарій фольклорної композиції)
07 грудня 2017
Екскурсія «Стежина пам`яті»
05 грудня 2017