16 травня – День відкритих дверей в Університеті "КРОК"

16 травня – День відкритих дверей в Університеті "КРОК"Університет "КРОК" і Коледж економіки, права та інформаційних технологій запрошують майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків відвідати День відкритих дверей, що відбудеться 16 травня.
 
Учасники заходу матимуть можливість ближче познайомитися з освітньою корпорацією "КРОК" завдяки екскурсії навчальними закладами, дізнатися про умови вступу та навчання, спеціальності, напрями й унікальні освітні програми, за якими здійснюється підготовка в Університеті та Коледжі.
 
Представники приймальної комісії розкажуть, що чекає на абітурієнтів під час вступної кампанії 2015 року та нададуть відповіді на найбільш хвилюючі запитання щодо нового законодавства в освітній галузі.
 
Також майбутні вступники у рамках заходу матимуть можливість відвідання безкоштовних консультаційних курсів з підготовки до вступних випробувань.
 
Безкоштовні консультаційні курси для випускників 9-х і 11-х класів проводяться щосуботи впродовж травня і червня. Метою курсів є допомога майбутнім абітурієнтам у підготовці до іспитів та ЗНО з основних предметів. Перші заняття у межах такої експрес-підготовки відбудуться 16 травня, у День відкритих дверей. Тому випускники шкіл – учасники заходу за бажанням зможуть їх відвідати.
 
Дізнатися більш детальну інформацію про День відкритих дверей та безкоштовні консультаційні курси можна на сайті Університету або за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.
 
Університет "КРОК" і Коледж економіки, права та інформаційних технологій запрошують абітурієнтів та їх батьків до цікавого спілкування в теплій "КРОКівській" атмосфері!