У МОН порадили вишам, як викладати гуманітарні дисципліни

У МОН порадили вишам, як викладати гуманітарні дисципліниВищі навчальні заклади мають забезпечити викладання дисциплін, що формують компетентності з історії та культури України, філософії, української мови із загальним обсягом не менше 12 кредитів ЄКТС. Про це йдеться у листі МОН до керівників вищих навчальних закладів, в якому освітнім відомством надано рекомендації щодо організації вивчення гуманітарних дисциплін в українських університетах.
 
У міністерстві зазначають, що рекомендації надано зважаючи на численні звернення освітянської громадськості.
 
Зокрема, вищим навчальним закладам при розробці навчальних планів, а також робочих навчальних планів на 2015/2016 навчальний рік рекомендовано забезпечити викладання дисциплін, що формують компетентності з історії та культури України, філософії, української мови із загальним обсягом не менше 12 кредитів ЄКТС, якщо відповідні дисципліни не є профільними.
 
"Вищі навчальні заклади мають право самостійно визначати форми і методи викладання цих предметів. На вибір студентів може бути запропонований широкий перелік гуманітарних дисциплін. При цьому студенти повинні набрати мінімум 12 кредитів ЄКТС із цього циклу", - наголосили у Міністерстві освіти і науки.
 
Джерело:http://osvita.ua/vnz/46346/