Демократичне врядування в школі

Демократичне врядування в школіСемінар-тренінг у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини (ОДГ/ОПЛ) для директорів, заступників директорів шкіл та вчителів.
 
30–31 жовтня 2014 року в місті Києві департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Європейським Центром Вергеланда (EWC, Осло) та Радою Європи планує провести семінар-тренінг у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини (ОДГ/ОПЛ) для директорів, заступників директорів шкіл та вчителів.
 
Мета заходу – сприяти системним змінам в українській середній освіті через демократизацію шкільного врядування та активізацію участі молоді у житті школи і місцевої громади.
 
Відбір учасників тренінгу відбуватиметься на конкурсній основі.
 
Прохання надсилати заповнену заявку на адресу організаторів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою «Training in Ukraine»). Останній день прийому заявок – 30 вересня. Інформація про результати конкурсу буде надіслана лише переможцям до 10 жовтня 2014 року за вказаною у заявці електронною поштою.
 
Додаткова інформація – на сайті Європейського центру Вергеланда www.theewc.org.
 
У разі виникнення запитань, звертайтеся до EWC (українською) за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Інформаційні матеріали додаються.
 
Довідково:
 
Рада Європи – міжнародна організація, заснована 1949 року, яка об'єднує 47 держав у європейському просторі. Членство в організації відкрите для всіх європейських держав, які розвиваються на засадах верховенства права, демократії і поваги до прав людини. Україна приєдналася до Організації 1995 року.
 
Європейський центр Вергеланда (EWC, Осло, Норвегія) – це ресурсний центр Ради Європи, заснований 2008 року з метою пропагування освіти для демократичного громадянства, прав людини і міжкультурного порозуміння (ОДГ/ОПЛ).
 
Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/messages/37014-demokratichne-vryaduvannya-v-shkoli