Освітян запрошують на тренінг з демократизації школи

Освітян запрошують на тренінг з демократизації школи30-31 жовтня в Києві відбудеться семінар-тренінг "Демократичне врядування у школі". Він буде проводиться в рамках спільного проекту Ради Європи, Міністерства освіти і науки України і Європейського Центру Вергеланда (Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. Захід має на меті сприяти системним змінам в українській середній освіті через демократизацію шкільного врядування та активізацію участі молоді у житті школи і місцевої громади.
До участі у тренінгу організаторами запрошуються директори, заступники директорів та вчителі шкіл різних рівнів. Участь у семінарі візьмуть 26 учасників із різних регіонів України.
 
Семінар-тренінг проводитимуть іноземні та українські експерти Ради Європи на основі навчальних матеріалів РЄ у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини. Навчання здійснюватиметься українською та англійською мовами із синхронним перекладом на українську.
 
Час та місце проведення семінару: 30-31 жовтня 2014 року, готель «Ibis» (бульвар Т.Шевченка, 25, м. Київ). Проживання та харчування учасників у готелі – за рахунок організаторів. Навчальними матеріалами учасників заходу забезпечуватиме Рада Європи.
 
Заявку для участі в семінарі можна завантажити за посиланням. Вже заповнену заявку необхідно надсилати на адресу організаторів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою «Training in Ukraine»). Останній день прийому заявок – 30 вересня. Інформація про результати конкурсу буде надіслана лише переможцям до 10 жовтня 2014 року за вказаною у заявці електронною поштою.
Додаткову інформація можна знайти на сайті Європейського центру Вергеланда за посиланням. У разі виникнення запитань, звертайтеся до EWC (українською мовою) за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Джерело:http://osvita.ua/school/42879/