УжНУ випустив перших на Закарпатті юристів-міжнародників

Ужгородського національного університету29 липня
 
Цього року кафедра міжнародного права факультету європейського права і правознавства Ужгородського національного університету випустила перших юристів-міжнародників – бакалаврів спеціальності «Міжнародне право».
 
На вручення дипломів до студентів завітали не лише викладачі, рідні та друзі, а й поважні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Словацькій Республіці (у 2004–2005 рр.) Сергій Устич, ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка та в. о. проректора з науково-педагогічної роботи УжНУ Олександр Рогач.
 
Ректор УжНУ Володимир Смоланка зазначив, що завжди важко прощатися з випускниками, – і висловив надію, що всі вони знову стануть студентами УжНУ й продовжать навчання, здобуваючи кваліфікацію магістра чи спеціаліста.
 
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Словаччині Сергій Устич, вітаючи колишніх студентів, наголосив: «Дуже дивно, що в такому специфічному регіоні, як Закарпаття, лише тепер випустили перших дипломованих фахівців з міжнародного права. Адже наша область межує з багатьма державами, і такі спеціалісти тут украй потрібні. На мою думку, цей випуск – це історичний момент в історії не лише вишу, а й Закарпаття загалом». Також Сергій Устич відзначив, що велику роль у розвитку цієї кафедри відіграв її нинішній завідувач Георгій Динис, який усіляко сприяв розвиткові цього напрямку. «Вам неабияк пощастило, що вас навчала така людина», – підсумував він, звертаючись до випускників.
 
Декан факультету європейського права і правознавства Ярослав Лазур разом із ректором та Надзвичайним і Повноважним Послом виконали урочисту місію – вручили дипломи своїм випускникам. Ярослав Лазур побажав бакалаврам знайти себе в житті – так, щоб уже за кілька років факультет міг пишатися підготовленими фахівцями.
 
Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/regionalnews/35499-ugenu-vipustiv-pershih-na-zakarpatti-yuristiv-migenarodnikiv