Вихованці Криворізького ДНЗ № 83 гостювали у Пісочної феї

Вихованці Криворізького ДНЗ № 83 гостювали у Пісочної феї28 липня
 
Вихованці Криворізького дошкільного навчального закладу № 83 – діти з порушенням зору. І саме своєрідне спілкування з піском розвиває у них необхідні тактильні здібності, адже пальці для цих дітей – це другі очі.
 
Діти навчаються поводитися з піском. Сухий або вологий пісок володіє різними властивостями, і пізнаючи їх, малюк відкриває для себе нові горизонти розвитку. Сухий пісок діти люблять пересипати з ємності в ємність, або на землю, спостерігаючи за цим процесом. З вологого щільного піску можна робити пасочки, будувати замки, мости та міста, граючи у них невеликими фігурками.
 
Проведення розваги «В гостях у Пісочної феї» було радісним та очікуваним. Кожен хотів здивувати Пісочну фею своїми витворами. Малята ліпили пасочки та плоскі фігурки. А діти старшого дошкільного віку мали можливість об'єднатися за інтересами та поринути у пісочний світ. Хлопчики будували казкову фортецю, а дівчатка дивували гостю святковим тортом.
 
Ця колективна робота ще більше згуртувала дітей, вони зрозуміли, що успіх спільної праці залежить від кожного з них. Коли споруди були готові, всі діти могли завітати до своїх друзів на сусідні майданчики та помилуватися пісочними витворами.
 
Джерело:http://www.mon.gov.ua/ua/regionalnews/35472-vihovantsi-krivorizkogo-dnz--83-gostyuvali-u-pisochnoyi-feyi