Майстер-класс: Корпоративні інформаційні війни

Майстер-класс: Корпоративні інформаційні війниМіжнародний інститут бізнесу (http://osvita.ua/add-education/bis_school/7382/) запрошує на безкоштовний майстер-клас «Інформаційні війни в корпоративному секторі», який відбудеться 2 квітня (четвер) 2015 р. о 19-00 в ресторані Франко-Рояль (м. Київ, вул. І. Франка 16/2).
 
Дана тема буде представлена ??на 7th International Competitive Intelligence Conference 2015 в Страсбурзі 25-26 квітня. Українські фахівці поділяться унікальним досвідом, який допоможе захистити репутацію і бренд клієнта в кіберпросторі від криз, які народилися природним шляхом або ситуацій, спеціально підстроєних конкурентами.
 
Ключові теми:
 
- Хто повинен керувати подібними ризиками в компанії?

- Які основні і найбільш ефективні інструменти у боротьбі з інформаційними атаками?

- 3 найбільш ефективних кроки оборонної стратегії в моменти інформаційних атак.
 
Програма заходу передбачає як сам майстер-клас, так і відповіді на запитання слухачів в процесі неформального спілкування.
 
Запрошений спікер: Дмитро Золотухін - незалежний експерт з питань конкурентної розвідки (Проект - Razvedka.in.ua). Працює в інформаційно-аналітичній сфері з 2003 року, збирає, аналізує і забезпечує захист інтелектуальних даних у сфері нафтопереробки, машинобудування, військово-технічного співробітництва.
 
 
Джерело:http://osvita.ua/add-education/46600/