Спробуй особисто справжню програму MBA в МІБ

Спробуй особисто справжню програму MBA в МІБВ суботу 21 березня в Міжнародному інституті бізнесу відбудеться захід Try True MBA - Спробуй справжню програму MBA, де кожен бажаючий зможе на один день стати слухачем програми MBA від МІБ.
 
Учасники зможуть самі оцінити рівень викладання, якість і практичну спрямованість навчання на програмах MBA Міжнародного інституту бізнесу.
 
Програма курсу передбачає такі складові:
 
«Психологія керівництва і прибуток: чи є зв'язок?» (Сорокін Михайло, к.е.н., керівник Центру розвитку фінансового менеджменту МІБ, завідувач кафедри фінансів МІБ, член Європейської асоціації фінансового менеджменту (Оксфорд). Запрошений професор на програмах МВА університету New Brunswick, Академії ім. Леона Козьмінського).
 
Дана лекція присвячена обговоренню того, як особистість топ-менеджерів, їх цілі та психологічні переваги, впливають на вибір напрямку діяльності, схвалення або відхилення інвестицій, на фінансові результати бізнесу. Який вплив чинить на прийняття управлінських рішень та на процес бюджетування природний конфлікт інтересів всередині підприємства? Як відстежити зв'язок особистості керівника з прибутками і збитками компанії? І, зрозуміло, в рамках дискусії, буде визначено, що і як потрібно зробити для покращення ситуації у вашому бізнесі.
 
«Забезпечення ефективної роботи проектної команди: Організаційні аспекти» (Батенко Людмила, к.е.н., доцент, магістр бізнес-освіти (університет економіки та права Екс-Марсель, Франція), диплом Європейського фонду розвитку менеджменту, сертифікований менеджер з управління якістю Німецької та Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA, директор Центру продуктивності МІБ. Має багатий досвід роботи в Україні, Росії, Білорусії. Керівник і учасник консалтингових проектів в Україні та Німеччині.)
 
- Об'єктивні складності організації проектної діяльності;
- Форми взаємодії функціонального і проектного менеджерів;
- Сфери відповідальності менеджера проекту;
- Поведінкові аспекти забезпечення командної роботи в проекті.
 
Під час лекцій: результати сучасних досліджень, кращі практики з досвіду викладачів, прості та прикладні інструменти, рекомендації для вашого бізнесу.
 
Вартість участі - 200 грн.
Початок заходу о 10-00.
Адреса: м Київ, Брест-Литовське шосе 8А.
 
Джерело:http://osvita.ua/add-education/42937/