Бізнес-сніданок з kmbs у місті Харкові

Бізнес-сніданок з kmbs у місті Харкові9 грудня 2014 року Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs - http://osvita.ua/add-education/bis_school/7388/) запрошує управлінців на бізнес-сніданок у Харкові, який відбудеться о 9 годині в Kharkiv Palace.
 
Захід буде цікавим тим, хто прагне особистого та професійного розвитку, відчуває потребу в якісних змінах та шукає шляхів системного навчання.
 
4 березня в kmbs стартують нові MBA-групи – Presidents' MBA, Executive MBA, MBA[L], MBF, AgroMBA.
 
Аби ближче познайомитись зі школою, дізнатись про її філософію і підходи до навчання, завітайте 9 грудня на закритий бізнес-cніданок з kmbs (проспект Правди, 9 - Kharkiv Palace, VIP room), який пройде у форматі інтерактивної дискусії та неформального спілкування за чашкою кави.
 
Модератор зустрічі - Володимир Павелко, директор Програм МВА, викладач kmbs напрямку Change Management, Leadership та Organizational Development.
 
Для участі необхідно займати управлінську посаду та отримати підтвердження онлайн-реєстрації.
 
В разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до Ірини Радчук, координатора проекту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 490-66-35, (097) 868-27-76.
 
Джерело:http://osvita.ua/add-education/44329/

© Українська педагогіка