Студенти МВА вибирають школи Європи, що розвиваються

Студенти МВА вибирають школи Європи, що розвиваютьсяЄвропейські бізнес-школи, що розвиваються, починають заявляти про себе. Кандидати MBA з великим інтересом розглядають Бельгію, Данію, Норвегію та Нідерланди завдяки м'яким імміграційним законам і більш низьким цінам.
 
На цей раз Френк Флетчер повернувся в Бельгію. Як глава з рекрутингу бельгійської бізнес-школи Vlerick, він наполегливо працював, щоб зібрати міжнародний склад школи.
 
Але це було нелегким завданням. Щоб додати різноманітності бельгійському складу МВА цієї школи, він об'їздив майже тридцять країн на п'яти континентах за дев'ять місяців.
 
«Ми вкладаємо багато зусиль у відбір талантів з усього світу», – каже він. Як і багато європейських бізнес-шкіл, групи у Vlerick в основному складаються з іноземних студентів, але так було не завжди й не в усіх школах.
 
У ринків європейської освіти, що розвиваються, не завжди була велика частка світового ринку. Бельгія та інші країни континенту, такі як Данія, Норвегія та Нідерланди, нудились позаду у великій гонці MBA.
 
«Бельгія не має такого обсягу ринку, як Велика Британія і Франція», – відзначає Френк. Він визнає, що Бельгія не конкуруватиме за загальною кількістю студентів MBA, але твердо переконаний, що вона може конкурувати за якістю освіти, досвідом і можливостями, що відкриваються. Цю думку поділяють багато європейських бізнес-шкіл, що розвиваються.
 
Джерело:http://osvita.ua/add-education/mba-abroad/42818/