Презентація програм маркетингу МІБ

Презентація програм маркетингу МІБПрезентація навчальних програм Міжнародного інституту бізнесу у сфері маркетингу і комунікацій: СIM, CIPR, MBA - Інструменти управління бізнесом (маркетинг) відбудеться 26 червня о 18:30 в приміщенні Бізнес-клубу «Белгравія» (Київ, Прорізна 18/1г).

 

Учасники презентації зможуть отримати детальну інформацію про програми, поставити свої запитання, поспілкуватися в неформальній обстановці з викладачами програм, представниками МІБ.

У портфелі МІБ дипломні програми професійної підготовки фахівців з маркетингу (CIM) і зв'язків з громадськістю (CIPR); національна магістерська програма «MBA - Інструменти управління бізнесом» (маркетинг).

 

Програма для фахівців з маркетингу Британського Королівського Інституту Маркетингу (the Chartered Institute of Marketing, CIM):

 

     - Level 6 - Diploma in Professional Marketing.


     - Level 7 - Chartered Postgraduate Diploma in Marketing.

 

Програма для фахівців зі зв'язків з громадськістю Британського Королівського Інституту PR (the Chartered Institute of Public Relations, CIPR):

 

     - Advanced Certificate in PR.


     - Diploma in PR.

 

Магістерська програма «MBA - Інструменти управління бізнесом» реалізується на основі спеціальності «Бізнес-адміністрування» (з боку Міжнародного інституту бізнесу) з поглибленим вивченням курсів з маркетингу.

 

У ході заходу відбудеться майстер-клас на тему: "Управління та захист репутації бізнесу в умовах зміни в інформаційному полі" викладача програм CIPR та СІМ Марини Стародубської, керуючого партнера компанії «TLFRD Ukraine».

 

Вхід вільний. Для участі необхідно зареєструватися.

 

Участь у презентації дає право отримання знижки на навчання на одній із програм в розмірі 5%.

 

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в МІБ за телефоном (044) 585-00-33 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Джерело:http://osvita.ua/add-education/41708/