Навіщо компанії стратегічне управління?

Навіщо компанії стратегічне управління?Міжнародний інститут бізнесу запрошує на семінар «Стратегічний менеджмент. Розставимо крапки над "і"».

 

Семінар є одним з модулів Pre-MBA програми «Talent@Management Development». Це модульна програма для менеджерів середнього рівня, створена практиками для практиків. Відмінною особливістю програми є гнучкість у навчанні і можливість вибору найбільш актуального модуля. Програма побудована за принципом пазла.

На семінар запрошуються менеджери середньої ланки, керівники напрямів/проектів, менеджери кадрового резерву, перспективні фахівці, здатні зайняти важливі управлінські позиції.

 

Мета семінару - дати відповіді на запитання: Що таке і навіщо компанії стратегічне управління? Коли, як і ким воно здійснюється? Як застосовувати інструменти стратегічного менеджменту, щоб забезпечити підвищення ефективності та результативності діяльності окремих підрозділів і компанії в цілому? Як розробити і реалізувати конкурентну стратегію? Як зв'язати роботу співробітників та бізнес-процеси компанії з цілями і стратегіями?

 

    Програма семінару включає наступні модулі:

 

     - Стратегічне управління і завдання менеджменту.


     - Діагностика зовнішнього і внутрішнього середовища, розробка стратегії компанії.


     - Забезпечення сталого розвитку компанії.

 

Веде захід Ольга Галушко, к.е.н., доцент кафедри бізнес-адміністрування МІБ-Україна, керівник Центру розвитку менеджменту та лідерства МІБ, сертифікований викладач REFA, старший викладач КНЕУ ім. В.Гетьмана.

 

Дати проведення: 10-11 липня 2014 р. Вартість: 2400 грн. з ПДВ. Для того, щоб взяти участь у семінарі необхідно зареєструватися на сайті МІБ.

 

Детальну інформацію про семінар можна отримати у менеджера Тетяни Повєщенко, тел. (044) 585-00-33 (внутр. 115), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Джерело:http://osvita.ua/add-education/41040/