Cесія з репутаційного менеджменту

Cесія з репутаційного менеджменту3-го червня Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошує управлінців на практичну інтерактивну сесію: "Репутаційний менеджмент для керівника - з чого починається, як будується, та як впливає на бізнес-результат".

Кожен керівник знає, що репутацією бізнесу необхідно управляти, але не кожен розуміє, з чого саме потрібно починати і як організувати цей процес. В ході практичної інтерактивної сесії в kmbs топ-менеджери компаній різних галузей зможуть попрацювати над бізнес-кейсом основаним на реальних подіях.

Учасникам потрібно оцінити репутаційні та бізнес-ризики ситуації для компанії і розробити рішення, включаючи постановку завдань профільним функціям.

Для участі в події варто бути відкритим до нових підходів, готовим до предметної прямолінійної дискусії та мати бажання брати участь у вирішенні реального кейса.

Спікер та модератор: Марина Стародубська, керуючий партнер комунікаційної компанії TLFRD Ukraine, лідер PR-напрямку kmbs.

Для того, щоб відвідати подію необхідно займати управлінську посаду або бути власником компанії та пройти онлайн-реєстрацію.

Дата, час, місце: 3 червня (вівторок), 17.00 - 19.00, Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Марії Волкової, менеджера програм управлінського розвитку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 490-66-35, (063) 168-63-72.

Джерело:http://osvita.ua/add-education/41255/


© Українська педагогіка