Вивчення іноземної мови за кордоном: як обрати фірму?

як обрати фірму?Коли іноземна мова вивчається без відриву від дому, то максимальна неприємність - неякісне викладання, і питання вирішується дуже просто.

Але от якщо ви опинилися далеко від батьківщини, то неприємності можуть бути досить різноманітними, починаючи від того ж неякісного викладання і закінчуючи відсутністю житла.

Детальніше: Вивчення іноземної мови за кордоном: як обрати фірму?

Вивчення іноземної мови за кордоном – обираємо країну

Вивчення іноземної мови за кордономДо того ж, багато спеціальностей просто вимагають знання мови, та й більшість роботодавців виставляють неодмінну умову - співробітник має не тільки читати, скажімо, англійською, але ще й розмовляти. Мало, раптом доведеться приймати іноземних гостей. Та й солідні компанії працюють не тільки на батьківщині, але і за кордоном, що має на увазі листування іноземною мовою, і спілкування нею.

Детальніше: Вивчення іноземної мови за кордоном – обираємо країну

Як навчати дошкільнят іноземної мови

Як навчати дошкільнят іноземної мовиПерш, ніж приступати до навчання, слід зацікавити дитину англійською мовою.
1. У віці 2-3 років можна почати ознайомлення з показу мультфільму англійською мовою. Поясніть дитині, чому вона не розуміє про що йдеться. Запитайте, чи хотіла би вона навчитися розуміти тих, хто живе в далеких країнах.

Детальніше: Як навчати дошкільнят іноземної мови

Англійська по Skype: плюси і мінуси

Англійська по SkypeЧерез те, що вивчення англійської по Skype до цього часу залишається новинкою в галузі викладання іноземних мов і не всі випробували такий спосіб навчання, на форумах в інтернеті та в стінах мовних шкіл нерідко ведуться суперечки, наскільки ефективні такі заняття, які у них переваги і недоліки.

Детальніше: Англійська по Skype: плюси і мінуси

Основні підходи до вивчення іноземної мови за кордоном

Вивчення іноземної мови за кордономЗ кількісним зростанням активно розвивається і змістовна сторона освітніх програм за кордоном. Індивідуальні курси та інтенсивні програми, "повне занурення" та поєднання занять з відпочинком, спортом і творчістю, курси професійної лексики та курси, які цілеспрямовано наближають вашу мову до мови носія, - вибір по-справжньому великий.

Детальніше: Основні підходи до вивчення іноземної мови за кордоном

Англійська за кордоном для бізнес-орієнтованих людей

Англійська за кордоном для бізнес-орієнтованих людейСьогодні вивчати англійську можна навіть не виходячи з дому - існує безліч програм дистанційного навчання. Але представники мовних центрів рекомендують для вдосконалення іноземної мови вирушати на навчання за кордон.

Спілкування з носіями - важливий аргумент на користь вивчення іноземної мови за кордоном. Інший - можливість проживання у сім'ї, що дозволить зануритися у побут, культуру, традиції країни, вивчити менталітет, поспостерігати за особливостями спілкування та поведінки місцевого населення.

Детальніше: Англійська за кордоном для бізнес-орієнтованих людей

Вивчення французької мови за кордоном

Вивчення французької мови за кордономЗнання інших європейських мов значно підвищує шанси на високу посаду в престижній компанії і, відповідно, на швидке кар'єрне зростання.

Отже, замислюватися про майбутнє краще заздалегідь, тому починати вивчення другої іноземної мови потрібно з початкових класів школи. Нещодавно в багатьох школах і гімназіях України було введено обов'язкове вивчення другої іноземної мови. Найчастіше, поряд з англійською, діти вивчають французьку мову.

Детальніше: Вивчення французької мови за кордоном

Мовна підготовка за кордоном

Мовна підготовка за кордономМовні курси залишаються одним з найпопулярніших видів освіти за кордоном, зокрема в Європі, запевняють експерти. Однак, перш ніж почати переглядати інтернет-сторінки в пошуках необхідного курсу, варто визначитися, яка кінцева мета програми, - від цього залежить і вартість, і тривалість курсу.

Детальніше: Мовна підготовка за кордоном

Вивчення англійської мови за кордоном. Літо ...

Вивчення англійської мови за кордоном. Літо ...Сонце тільки проголосило прихід весни, а в багатьох вже з'явилися думки на тему "Як провести літні канікули?"

І як завжди хочеться щоб відпочинок був дивовижним та яскравим, щоб він подарував нові враження, емоції і залишився у пам'яті на довго. Цікаво, а чи вдасться поєднати такий відпочинок з навчанням?

Детальніше: Вивчення англійської мови за кордоном. Літо ...

Мотивація для вивчення англійської

Мотивація для вивчення англійськоїВивчення англійської мови - це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в успішності його завершення. Для того щоб домогтися серйозних результатів у навчанні, будь-яка людина має потребу в мотивації, адже без неї первісний ентузіазм проходить дуже швидко і процес вивчення мови перетворюється на рутину.

Детальніше: Мотивація для вивчення англійської

15 практичних порад щодо вивчення англійської мови

15 практичних порад щодо вивчення англійської мовиАнглійська мова міцно увійшла до нашого життя, тому охочих її вивчити стає все більше й більше. Зараз знання англійської мови необхідне кожному, хто хоче домогтись успіху в житті. Але багато хто після марно витраченого часу опускає руки й відкладає її вивчення до кращих часів. Чому? Насправді, вивчення іноземної мови - це ціле мистецтво! Так-так, мистецтво. А ви все ще вчите слова зі словників? Пора ламати стереотипи. Під час навчання ви можете проявляти всю вашу фантазію та кмітливість, щоб вам було не нудно вивчати англійську мову. Забудьте нудні підручники та довідники. Прийшов час учити мову так, як ви цього хочете!

Детальніше: 15 практичних порад щодо вивчення англійської мови

Корпоративне вивчення англійської мови

21Корпоративне вивчення англійської мовиСучасне суспільство увійшло в ту стадію, коли підприємства почали відчувати так званий «кадровий голод». Виражається це в тому, що вкрай складно знайти заміну якомусь спеціалісту, який звільнився, оскільки всі роботодавці шукають фахівців певного рівня. Найбільш просунуті керівники, а також HR-менеджери серйозних компаній, останнім часом усе більше й більше усвідомлюють необхідність загального розвитку вже працюючих у них співробітників, підвищення їх потенціалу й можливостей.

Детальніше: Корпоративне вивчення англійської мови

Вибір курсів англійської мови для дошкільнят

Вибір курсів англійської мовиОсвіта та знання іноземних мов цінувались в усі віки. Навіть у період середньовічних воєн товмачі були на вагу золота і знаходились у привілейованому становищі. Мовна освіта престижна, а сучасний світ настільки комунікативний, що без знання іноземної мови, а краще двох, трьох і більше, неможливо вибудувати кар'єру, подорожувати, читати наукову та художню літературу, навіть просто спілкуватися.

Детальніше: Вибір курсів англійської мови для дошкільнят

Вивчаємо англійську: Лексика. Як звернутися до незнайомої людини?

	 Вивчаємо англійську: Лексика. Як звернутися до незнайомої людини?В цьому матеріалі наводяться основні форми звернення англійською що використовуються в розмові з людьми. Розглянемо для прикладу такі звернення до незнайомих людей:

Друже! - Comrade!

Громадянине! - Citizen!, Sir!

Громадянко! - Madam!, Miss!

Детальніше: Вивчаємо англійську: Лексика. Як звернутися до незнайомої людини?