Вивчаємо англійську: Лексика. Як звернутися до незнайомої людини?В цьому матеріалі наводяться основні форми звернення англійською що використовуються в розмові з людьми. Розглянемо для прикладу такі звернення до незнайомих людей:

Друже! - Comrade!

Громадянине! - Citizen!, Sir!

Громадянко! - Madam!, Miss!

Вивчення іноземної мови за кордономЗ кількісним зростанням активно розвивається і змістовна сторона освітніх програм за кордоном. Індивідуальні курси та інтенсивні програми, "повне занурення" та поєднання занять з відпочинком, спортом і творчістю, курси професійної лексики та курси, які цілеспрямовано наближають вашу мову до мови носія, - вибір по-справжньому великий.

Англійська по SkypeЧерез те, що вивчення англійської по Skype до цього часу залишається новинкою в галузі викладання іноземних мов і не всі випробували такий спосіб навчання, на форумах в інтернеті та в стінах мовних шкіл нерідко ведуться суперечки, наскільки ефективні такі заняття, які у них переваги і недоліки.

Англійська за кордоном для бізнес-орієнтованих людейСьогодні вивчати англійську можна навіть не виходячи з дому - існує безліч програм дистанційного навчання. Але представники мовних центрів рекомендують для вдосконалення іноземної мови вирушати на навчання за кордон.

Спілкування з носіями - важливий аргумент на користь вивчення іноземної мови за кордоном. Інший - можливість проживання у сім'ї, що дозволить зануритися у побут, культуру, традиції країни, вивчити менталітет, поспостерігати за особливостями спілкування та поведінки місцевого населення.

Вивчення французької мови за кордономЗнання інших європейських мов значно підвищує шанси на високу посаду в престижній компанії і, відповідно, на швидке кар'єрне зростання.

Отже, замислюватися про майбутнє краще заздалегідь, тому починати вивчення другої іноземної мови потрібно з початкових класів школи. Нещодавно в багатьох школах і гімназіях України було введено обов'язкове вивчення другої іноземної мови. Найчастіше, поряд з англійською, діти вивчають французьку мову.

Сторінка 1 із 2


Останні статті

Нові виховні заходи