Урок-подорож з англійської мови та літературного читання у 4-му класі

Тема. Позакласне читання. Твори англійських дитячих письменників.

Ключові компетентності Уміння вчитися: учень/учениця організовує своє робоче місце, орієнтується у часі та береже його.

Загальнокультурна: засвоює досягнення культури Великої Британії; користується англійською мовою як засобом спілкування.

	 Вивчаємо англійську: Лексика. Як звернутися до незнайомої людини?В цьому матеріалі наводяться основні форми звернення англійською що використовуються в розмові з людьми. Розглянемо для прикладу такі звернення до незнайомих людей:

Друже! - Comrade!

Громадянине! - Citizen!, Sir!

Громадянко! - Madam!, Miss!

Вивчення іноземної мови за кордономЗ кількісним зростанням активно розвивається і змістовна сторона освітніх програм за кордоном. Індивідуальні курси та інтенсивні програми, "повне занурення" та поєднання занять з відпочинком, спортом і творчістю, курси професійної лексики та курси, які цілеспрямовано наближають вашу мову до мови носія, - вибір по-справжньому великий.

Англійська по SkypeЧерез те, що вивчення англійської по Skype до цього часу залишається новинкою в галузі викладання іноземних мов і не всі випробували такий спосіб навчання, на форумах в інтернеті та в стінах мовних шкіл нерідко ведуться суперечки, наскільки ефективні такі заняття, які у них переваги і недоліки.

Англійська за кордоном для бізнес-орієнтованих людейСьогодні вивчати англійську можна навіть не виходячи з дому - існує безліч програм дистанційного навчання. Але представники мовних центрів рекомендують для вдосконалення іноземної мови вирушати на навчання за кордон.

Спілкування з носіями - важливий аргумент на користь вивчення іноземної мови за кордоном. Інший - можливість проживання у сім'ї, що дозволить зануритися у побут, культуру, традиції країни, вивчити менталітет, поспостерігати за особливостями спілкування та поведінки місцевого населення.

Сторінка 1 із 2